Як виглядають усі чоловіки Наталії Могилевської та що відомо про її нового коханого: “Вірю, що він фартовий”

Наталія Могилевська розповіла, що знайшла своє кохання і тепер по-справжньому щаслива. Однак до цього їй не щастило у любовних справах. Дізнайтеся, як виглядають усі чоловіки співачки.

Особисте життя української співачки Наталії Могилевської завжди викликало особливий інтерес у громадськості. Знаменитість мала стосунки з чоловіками, з якими жила в цивільному шлюбі, проте офіційно одружена вона була лише один раз.

Першим коханням Наталії став бізнесмен Дмитро Чалий. Тоді співачка перебувала на вершині своєї слави. Пара відсвяткувала розкішне весілля в Малому Маріїнському палаці, а вже наступного дня вирушили до Парижа, де побували в ресторані на Ейфелевій вежі. Цей шлюб був єдиним офіційним у житті співачки й тривав з 2004 по 2005 рік.

Наталія Могилевська та Дмитро Чалий
Наталія Могилевська та Дмитро Чалий

Вже через рік після розлучення Могилевська показала нового обранця, яким став бізнесмен Єгор Долінін. Разом ексзакохані були з 2006 по 2011 рік. Про причину розставання стало відомо пізніше. За словами зірки, у них були різні погляди на майбутнє.

Наталія Могилевська та Єгор Долінін
Наталія Могилевська та Єгор Долінін

Сьогодні в співачки є коханий чоловік, якого вона тримає в секреті. Відомо, що пара познайомилася ще на початку повномасштабного вторгнення. Коханого виконавиці звуть Валентином. Чоловік родом із Києва, але довгий час проживав за кордоном. Після 24 лютого 2022 року він повернувся в Україну і почав допомагати нашим захисникам. За словами Наталії, разом із Валентином вона була в одній волонтерській команді, і саме там вони вперше побачили одне одного.

Наталія Могилевська з Валентином
Наталія Могилевська з Валентином

Також в одному з інтерв’ю Наталія поділилася, що її чоловік старший за неї, але це не завадило їхньому коханню.

“Мені з ним не страшно, я вірю, що він фартовий”, – сказала артистка.

Як виглядають усі чоловіки Наталії Могилевської
Як виглядають усі чоловіки Наталії Могилевської

Згодом 48-річна Могилевська разом з Валентином наважилися на усиновлення двох дівчаток, Мішель та Софії. Тепер виконавиця відчуває себе по-справжньому щасливою, маючи сім’ю, про яку завжди мріяла.

Наталія Могилевська з доньками
Наталія Могилевська з доньками

Популярне

Схожі статті

Теща-красуня, а дружина – лялечка: як виглядають жінки Віктора Павліка, з якими він проводить весь свій час

Відомий український артист Віктор Павлік живе в оточенні красивих жінок. Нещодавно його дружина Катерина Репяхова вирішила показати тещу зіркового обранця – свою маму.

Потап публічно звернувся до Максима Галкіна не українською: що сказав чоловік Каменських чоловіку Пугачової

Український репер Потап, який виїхав з України ще у 2022 році звернувся до Максима Галкіна не українською. Що саме сказав чоловік Насті Каменських російському гумористу.

Варю смачне сало: всі думають, що це копчене чи покупна грудинка – такого завжди мало. Мій ходовий рецепт

Якщо хочеться поласувати копченим салом, беріться до соєвого соусу. Проваривши у ньому жирні шматочки, вийде ідеальна ситна закуска. Гості не відрізнять від того, що з коптильні.