Руслана показала свій розкішний екобудинок, в якому є все: сад, город, басейн, студія, сонячні батареї

50-річна Руслана Лижичко уже 29 років живе у парі з Олександром Ксенофонтовим. Разом займаються музикою та започатковують інші проєкти. Одним із них стало зведення екобудинку.

Чоловік Руслани особисто займався проєктуванням і зведенням будинку їхньої мрії. Вийшло щось і справді грандіозне. Чотириповерхова споруда на найвищій точці Київської області перебуває в оточенні вітряків та сонячних панелей.

Руслана показала екобудинок

Щойно Лижичко здобула перемогу на “Євробаченні 2014”, як стала отримувати зовсім інші гонорари за концерти. Отже, родина не відкладала грошенята в банку, а вирішила розпорядитися ними з розумом.

Руслана показала екобудинок

Подружжя хотіло позбутися залежності від російського газу ще тоді. Тому розробили проєкт повністю екологічного будинку, який звели в Лісниках. Попри те, що він має величезні розміри та 4 поверхи, обігріваються й освітлюються чималі кімнати за допомогою сонячної та вітрової енергії.

Руслана показала екобудинок

На прилеглій території у 2 тис. квадратних метрів розташовано 160 сонячних батарей. Окрім цього, постійно працює 10 вітрогенераторів. Отже, в оселі Руслани та Олександра завжди тепло, світло і є вода.

Руслана показала екобудинок

Електроенергії виробляється стільки, що подружжя ще й продає її за “зеленим тарифом”. Співоча родина не платить за комірне жодної копійки, ще й отримує зиск від роботи власних енергоощадних технологій.

Руслана показала екобудинок

Здавалося б, було передбачено все. У будинку вдосталь житлових приміщень. Є музичні студії, спортивна зала, танцмайданчик, басейн під землею завдовжки у 25 м. На даху розмістили теплиці й сад.

От тільки наші прибічники екологічних технологій не врахували примх природи. Оскільки екобудинок стоїть на узвишші, у 2017 році в нього поцілила блискавка. Зайнялася пожежа. Будинок частково було знищено. Багато цінного обладнання було зіпсовано вогнем. Та згодом все це вдалося відновити.

Популярне

Схожі статті

Після першого шматочка хочеться ще і ще: як я готую соковитий “Медовик” всього за 30 хвилин – торт-знахідка

Ледачий рецепт торта "Медовик", швидке, смачне та легке приготування в домашніх умовах, без розкатки коржів. Готуйте разом із нами цю смакоту та пригощайте своїх рідних.

Віктор Ющенко розпустив руки, відчитавши молодого блогера, який не любить мед: “Козаче, ти що, з дуба впав?”

Мільйон з гаком переглядів набрав у ТікТоці ролик із третім президентом України Ющенком. Віктор Андрійович, почувши слова блогера про мед, не стримався й відвісив молодику запотиличника.

Чому Надя Дорофєєва, Андрій Данилко та інші зірки досі не мають дітей: історії бездітних артистів

Хто з українських зірок досі не має дітей? Дорофєєва, Данилко та інші поділились своїми історіями, чому вони бездітні, що заважає їм та які саме причини мають - розкриваємо правду зірок.