Віктор Павлік переніс операцію на серці та опинився в реанімації: 29-річна Репяхова розкрила перші подробиці

Дружина Віктора Павліка повідомила про складну операцію на серці, яку переніс її коханий. Кадрами з реанімації блогерка поділилася у своєму фотоблозі.

Молода дружина Віктора Павліка, блогерка та бізнес-леді, Катерина Репяхова, розповіла про операцію, яку нещодавно переніс її коханий. Кадри однієї з приватних клінік Києва дівчина опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Нещодавно стало відомо, що у Віктора Павліка є проблеми зі здоров’ям. Зокрема, дружина 58-річного виконавця повідомила, що чоловік готується до складної операції, яку проведуть на серці. Ця новина неабияк шокувала прихильників зіркової сім’ї. Блогерка поділилася, що Віктор давно потребував операційного втручання, проте завжди був проти, і вмовляння коханої на нього не впливали.

Віктор Павлік переніс операцію на серці та опинився в реанімації
Віктор Павлік переніс операцію на серці та опинився в реанімації

Згодом Катерина розповіла, що ситуація у Віктора наразі складна, тому без лікарів не обійтися. Поступово вдалося переконати артиста, адже його стан був дуже серйозним.

Так, сьогодні у своєму фотоблозі Катерина опублікувала новий пост, де розповіла, що Віктор Павлік переніс операцію на серці і зараз перебуває в реанімації. Вона поділилась відео з клініки, де проходило операційне втручання.

Свій допис Катерина підписала, поділившись з читачами своїми емоціями та переживаннями.

“Нарешті реабілітація. Для мене це була вічність. Це були надскладні дні, які ми пережили разом”, – підписала дружина Павліка.

Віктор Павлік переніс операцію на серці та опинився в реанімації
Віктор Павлік переніс операцію на серці та опинився в реанімації

Під дописом блогерки фанати підхопили її слова, висловивши переживання за улюбленого артиста. Публіка виразила підтримку Катерині та побажала Віктору Франковичу швидкого одужання.

  • “Слава Богу за те, що все закінчилось добре”.
  • “Скорішого одужання чоловіку”.
  • “Здоров’я міцного Віктору Павліку”.
  • “Сил та швидкого відновлення”.
  • “Здоров’я міцного Віктору Франковичу та Божого благословення”.

Популярне

Схожі статті

Теща-красуня, а дружина – лялечка: як виглядають жінки Віктора Павліка, з якими він проводить весь свій час

Відомий український артист Віктор Павлік живе в оточенні красивих жінок. Нещодавно його дружина Катерина Репяхова вирішила показати тещу зіркового обранця – свою маму.

Потап публічно звернувся до Максима Галкіна не українською: що сказав чоловік Каменських чоловіку Пугачової

Український репер Потап, який виїхав з України ще у 2022 році звернувся до Максима Галкіна не українською. Що саме сказав чоловік Насті Каменських російському гумористу.

Варю смачне сало: всі думають, що це копчене чи покупна грудинка – такого завжди мало. Мій ходовий рецепт

Якщо хочеться поласувати копченим салом, беріться до соєвого соусу. Проваривши у ньому жирні шматочки, вийде ідеальна ситна закуска. Гості не відрізнять від того, що з коптильні.