Після Ані Лорак вибирає тільки жінок з дітьми: як виглядають наступні обраниці Мурата Налчаджиоглу

Колишній чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу виявився ласим до жіночої уваги. Всі жінки бізнесмена схожі між собою і мають багато спільного.

Мурат Налчаджиоглу – відомий український бізнесмен турецького походження. Та публіка знає чоловіка через те, що протягом 10 років він був одружений зі співачкою Ані Лорак, яка зараз живе та працює в росії.

Розлучилися Лорак і Мурат у 2019-му через регулярні зради чоловіка. З того часу Налчаджиоглу вже встиг одружитися вдруге, розлучитися і зробити пропозицію руки та серця новій обраниці.

Друга дружина Лілія Реус

Через рік після розлучення з Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу представив публіці свою нову кохану на ім’я Лілія. Дівчина молодша від Мурата аж на 20 років. Вона родом з Західної України і являється візажисткою.

Колишня дружина відомого підприємця Мурата Налчаджиоглу Лілія Реус показала, як виглядає
Всі жінки Мурата Налчаджиоглу: Лілія Реус

Варто відзначити, що у Лілії є донька від попередніх відносин, яку вона народила у досить юному віці.

Через рік після початку стосунків Мурат зробив Лілії пропозицію руки та серця. Вони відразу почали жити разом у Києві, а Мурат виховував падчерку, як рідну доньку.

Через початок повномасштабної війни в Україні Мурат і Лілія відклали весілля і зіграли його лише влітку 2023 року.

Лілія Реус і Мурат Налчаджиоглу вирішили видалити спільні світлини на своїх Інстаграм-сторінках
Всі жінки Мурата Налчаджиоглу: Лілія Реус

Вже через 4 місяці після весілля стало відомо, що Мурат і Лілія розлучаються. Причину розставання ніхто не озвучував, та коли Налчаджиоглу показався в компанії іншої жінки, стало зрозуміло, що він зрадив свою дружину.

Наречена Анастасія Фоксі

Дівчину на ім’я Анастасія Мурат представив публіці у новорічну ніч. Ще будучи в офіційному шлюбі з Лілією Реус, бізнесмен повіз свою нову пасію в Дубай. Знаючи Анастасію всього кілька місяців, Мурат відкрито заявляє, що саме вона є коханням всього його життя. Бізнесмен вже навіть освідчився Анастасії і подарував їй каблучку.

Нова дівчина Мурата Налчаджиоглу відповіла, чи збирається за нього заміж
Всі жінки Мурата Налчаджиоглу: Анастасія Фоксі

Анастасії 29 років, вона також майже на 20 років молодша за Мурата. Дівчина ніде не працює, але час від часу підпрацьовує моделлю.

Мурат Налчаджиоглу розсекретив відносини з українською моделлю
 Всі жінки Мурата Налчаджиоглу: Анастасія Фоксі

Настя також має дитину від попередніх стосунків, а саме сина. Дівчина має досить яскраву, але штучну зовнішність. Неозброєним оком видно, що кохана Мурата зробила не одну пластичну операцію: збільшила бюст, губи, зробила ринопластику та багато іншого.

Варто відзначити, що Мурату подобаються дівчата зі штучною красою, адже Лілія Реус також вдавалася до пластичних операцій.

Популярне

Схожі статті

Це після слів матері про її бойфренда: Уляна Матвієнко зізналася, як ставиться до творчості Тоні Матвієнко

Відома українська співачка Тоня Матвієнко виховує доньку Уляну. Нещодавно дівчина вирішила публічно висловитись про те, як ставиться до творчості своєї мами.

Від богатиря не народити Мизиночку: дружина Олександра Усика вперше показала їхню 4-місячну доньку

Не так давно відомий український боксер і спортсмен Олександр Усик став батьком. Його дружина Катерина вперше показала зовнішність їхньої доньки.

Життя в Німеччині йде на користь, а здоров’я стає міцнішим: як виглядає Винник після дворічного лікування

Олег Винник давно переїхав з України. Нещодавно у мережі з'явились найсвіжіші фотографії знаменитості, на яких видно, як популярний артист виглядає нині.