Ще навіть не підлітки, а вже фарбуються як дорослі: як виглядають діти Кравець, Мішиної і Камінської (ФОТО)

Знаменитості самі мають схильність до епатажу й своїм дітям не забороняють робити все, що заманеться. Малятка ще не сягнули підліткового віку, а вже експериментують із зовнішністю на повну.

Ксенія Мішина

Коли 11-річний син акторки Платон вирішив кардинально змінити колір волосся, матуся не сварилася. Навпаки сприйняла жагу до новизни дуже позитивно. Тож вибрали час і попростували до знайомого барбера. У салоні провели 4 години поспіль.

Діти Кравець, Мішиної й Камінської перефарбували волосся

Результат припав до вподоби обом. Хлопчик перетворився на платинового блондина, а мама ніжно назвала його “своїм Емінемом”. Раніше Платон висловив бажання проколоти вухо, і Ксенія зголосилася й собі зробити додаткову дірочку, тож завдяки сину тепер красується двома сережками.

Слава Камінська

Не бачить нічого поганого у прагненні дітей до самовираження й колишня “неангелка”. Лаурі всього 7 років, а вона вже встигла змінити природний колір волосся то на рудий, то взагалі на рожевий.

Діти Кравець, Мішиної й Камінської перефарбували волосся

Матуся теж не пасла задніх і разом із донею перевтілилася у новий образ, зробивши собі баклажанове волосся. Схоже, Славі доньчин експеримент прийшовся до снаги, бо вона виклала фото доньки в Інстаграм, назвавши дитину Лаурою Едгарівною.

Олена Кравець

Теж рожевий, але трішки іншого відтінку, ніж у Лаури, дібрав для свого волосся один із близнят “екскварталівки”. Коли 7-річний Іван вирішив перефарбувати волосся, Олена не заперечувала.

Діти Кравець, Мішиної й Камінської перефарбували волосся

Навпаки, допомогла хлопчику підібрати веселенький відтінок. Про зміну кольору волосся в Катрусі, іншої близнючки, Кравець нічого не сповіщала. Натомість старша донька, 20-річна Маша, вже має на тілі татуювання й не одне. Перше набила ще у неповнолітньому віці, тепер же не збирається зупинятися на досягнутому.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!