Мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь показала свого реального чоловіка: ви думали, це Андрій Данилко, але ні

Ми звикли бачити Вєрку Сердючку завжди поряд з її сценічною мамою. Багато хто вважав, що Андрій Данилко та Інна Білоконь є парою. Насправді це не так. Акторка давно одружена з іншим.

Інна Білоконь не любить говорити на загал про особисте. Тому мало хто знає, що відбувається в її величезному будинку в Полтаві. А там на гумористку після концертів завжди чекає чоловік Олег Макогон.

Пара вже багато років живе у шлюбі. Інна з Олегом встигли навіть виростити доньку. Яна поїхала на навчання до Польщі й там зустріла свою долю. Весілля відгуляли торік восени, а цьогоріч у квітні 55-річна Білоконь стала бабусею, оскільки донька народила їй онуку.

Як виглядає чоловік Інни Білоконь

Схоже, Яна не успадкувала маминого артистизму. У Полтаві дівчина закінчила комерційний технікум. Яку професію опановувала у Польщі, невідомо.

Якщо переглянути стрічку акторки в Інстаграмі, час від часу можна побачити її благовірного. Візуально видається, що чоловік старший за дружину. В подружжя є власний бізнес. Вони розводять собак – хаскі, вівчарок, шпиців.

Як виглядає чоловік Інни Білоконь

У домашній атмосфері Інна зовсім не така, як на сцені. Вбирається дуже просто, не робить зачіску, відпочиває від косметики. Час від часу Білоконь із чоловіком вибираються на відпочинок. Відвідують як морські курорти, так і влаштовують пікніки у лісі.

Як виглядає чоловік Інни Білоконь

Інна з Андрієм разом починали виступати ще в Полтаві. Тож працюють у тандемі вже зо 3 десятиліття. За цей час, звісно, немов зріднилися. Можуть разом перебувати в одному номері чи відпочивати після виступів на гастролях.

Як виглядає чоловік Інни Білоконь

Білоконь може запросто навідатися до Данилка в його квартиру на Хрещатику, швиденько зробити прибирання й щось приготувати. Спостерігаючи за її вправними рухами, Андрій колись поцікавився, чому вона не вийшла за нього заміж. На що знаменитість резонно поцікавилася: “А ти пропонував?”

Популярне

Схожі статті

Потап публічно звернувся до Максима Галкіна не українською: що сказав чоловік Каменських чоловіку Пугачової

Український репер Потап, який виїхав з України ще у 2022 році звернувся до Максима Галкіна не українською. Що саме сказав чоловік Насті Каменських російському гумористу.

Варю смачне сало: всі думають, що це копчене чи покупна грудинка – такого завжди мало. Мій ходовий рецепт

Якщо хочеться поласувати копченим салом, беріться до соєвого соусу. Проваривши у ньому жирні шматочки, вийде ідеальна ситна закуска. Гості не відрізнять від того, що з коптильні.

Мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь вперше показала свою маму: жінка з гумором і татуажем брів (Відео)

Відома українська артистка Інна Білоконь майже ніколи не показувала свою родину. Втім, не так давно зірка вирішила продемонструвати на кадрах рідну маму.