Кардинально різні 2 весілля, але чоловік – один: чому Ольга Сумська двічі виходила заміж за свого коханця

Ольга Сумська, відома українська актриса, була заміжня двічі, але весілля в зірки було три. Розкриваємо головний секрет з особистого життя зірки.

Відома українська актриса Ольга Сумська є найвідомішою представницею вітчизняного шоубізнесу. Артистка має не лише цікаву професійну діяльність, але й насичене особисте життя. Свого другого чоловіка – Віталія Борисюка – вона зустріла у першому шлюбі.

Кохання з першого погляду змусило актрису забути про свого першого обранця Євгена Паперного та пов’язати своє життя з харизматичним Борисюком. За нього зірка пішла заміж майже 30 років тому, але їхнє кохання та пристрасть не вщухають і досі.

Весілля Сумської і Борисюка

Вперше зіркова пара зустрілась на початку своєї акторської кар’єри. Вони працювали в театрі під керівництвом першого чоловіка Ольги Сумської. Зіркова пара почала стосунки таємно, але вже 28 років вони не ховаються, бо перебувають в офіційному шлюбі та виховують спільну доньку.

Ольга Сумська виходила заміж за Віталія Борисюка двічі – подробиці з особистого життя актриси
Ольга Сумська виходила заміж за Віталія Борисюка двічі – подробиці з особистого життя актриси

Вперше Ольга Сумська вийшла заміж за Віталія Паперного 1996 року. Знаменитість відзначили свято у колі близьких і друзів, колег і рідних. Знаменита пара закоханих вирішили відгуляти весілля в українській столиці – в іншому місці своє заміжжя вони не бачили.

Після 25 років разом Ольга Сумська та Віталій Борисюк вирішили вдруге вийти одне за одного. Зіркова пара вирішила влаштувати вечірку не просто так. За словами відомої української актриси, вони вирішили повінчатись. Сталось це 2021 року.

Ольга Сумська виходила заміж за Віталія Борисюка двічі – подробиці з особистого життя актриси
Ольга Сумська виходила заміж за Віталія Борисюка двічі – подробиці з особистого життя актриси

За словами актриси, вони могли б відзначити свято скромно, втім вирішили по-іншому. Оскільки перше весілля було скромним, зірка захотіла вечірки.

Популярне

Схожі статті

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.

Повітряні пончики на молоці – м’які, пухкі та ароматні: як я зібрала навколо дверей чергу із сусідів

Сьогодні ми разом приготуємо неймовірно смачні, пухкі та ароматні пончики на молоці. Рецепт доступний для приготування вдома: легко швидко та смачно.