Віталій Козловський після хрещення вперше показав обличчя свого сина Оскара: він – сенс всього його життя

Віталій Козловський вперше з моменту народження свого первістка вирішив показати своїм шанувальникам новонародженого сина. Як виглядає Оскар Козловський?

Цього року стало відомо, що український співак та захисник Віталій Козловський став батьком та одружився. Обраницею знаменитості стала його піар-директорка Юлія Бакуменко. Новоспечені батьки довго не приховували новину про народження сина.

Втім, показувати його обличчя вони теж не поспішали. До моменту, поки Віталій Козловський не вирішив похрестити свого новонародженого сина. У Київському храмі відбулась церемонія, після якої зіркові батьки зробили знімок зі священнослужителем.

Син Віталія Козловського

Хрещення сина Оскара відбулось у Михайлівському Золотоверхому монастирі. Втім, про радісну новину повідомив не Віталій Козловський, а священник Олександр Баричко, який і проводив обряд хрещення сина відомого українського артиста.

Відомий український співак Віталій Козловський вперше показав свого новонародженого сина
Відомий український співак Віталій Козловський вперше показав свого новонародженого сина

На своїй закритій Інстаграм-сторінці священнослужитель опублікував фотографії, на яких можна було побачити Віталія Козловського з дружиною та їхнього двомісячного сина. На цій же світлині можна було побачити й обличчя новонародженого сина Козловського Оскара.

Хоча Інстаграм-профіль у священника закритий, журналістам із видання kp.ua вдалось отримати світлини з його блогу. Тепер шанувальники трішки більше знають про новонародженого сина Віталія Козловського.

Відомий український співак Віталій Козловський вперше показав свого новонародженого сина
Відомий український співак Віталій Козловський вперше показав свого новонародженого сина

Варто зазначити, що відомий український співак Віталій Козловський довго приховував подробиці зі свого особистого життя. Знаменитість таємно будував стосунки з Юлією Бакуменко, а пізніше вони одружились і стали батьками спільного сина.

Популярне

Схожі статті

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.

Повітряні пончики на молоці – м’які, пухкі та ароматні: як я зібрала навколо дверей чергу із сусідів

Сьогодні ми разом приготуємо неймовірно смачні, пухкі та ароматні пончики на молоці. Рецепт доступний для приготування вдома: легко швидко та смачно.