Леоніди, Віктори й Петро: хто з українських експрезидентів зраджував дружину, а хто був зразковим сім’янином

Як і будь-які інші люди, президенти можуть робити помилки, піддаватися людським пристрастям і слабкостям. Однак, моральний облік президентів завжди під пильним оком суспільства.

Президентство — це не лише висока посада та велика відповідальність, але й постійна увага громадськості до приватного життя.  Розгляньмо, хто з українських експрезидентів залишався вірним своїм дружинам, а хто зраджував.

Колишні Перші леді України
Колишні Перші леді України

Леонід Кравчук: скромність і стабільність

Леонід Кравчук, перший президент незалежної України, був відомий своєю політичною мудрістю та стриманістю. Його дружина, Антоніна Кравчук, завжди залишалася в тіні, не привертаючи до себе уваги. Про їхні відносини відомо небагато, але вони виглядали стабільними й без скандалів, що свідчить про зразковий сімейний облік Кравчука.

Чоловік — голова, а дружина — шия

Леонід Кучма, другий президент України, був одружений з Людмилою Кучмою, яка відігравала значну роль у його житті та політичній кар’єрі. Людмила Кучма, засновниця благодійного фонду “Україна”, часто називалася “сірим кардиналом” за її вплив на чоловіка. Їхній шлюб видавався міцним та без скандалів, підтверджуючи їхню відданість одне одному.

Віктор Ющенко: нове кохання до президентства

Віктор Ющенко, третій президент України, залишив свою першу дружину заради Катерини Чумаченко ще до свого президентства. Цей факт викликав деякий резонанс у суспільстві, але варто зазначити, що розлучення сталося до того, як Ющенко обійняв посаду президента. З Катериною Ющенко у них народилося троє дітей, і їхній шлюб виглядає стабільним і щасливим.

Віктор Янукович: відкрита зрада

Віктор Янукович, четвертий президент України, відомий не лише своїми політичними скандалами, але й особистими. Він відкрито зраджував свою дружину Людмилу з молодою коханкою Людмилою Поривай, з якою й втік до росії.

Петро Порошенко: вірний та люблячий

Петро Порошенко, п’ятий президент України, зразково вірний своїй дружині Марині. Їхній шлюб виглядає міцним і щасливим, що є прикладом для багатьох. Порошенко завжди публічно підкреслює свою любов та повагу до дружини, що робить його образ вірного сім’янина ще переконливішим.

Популярне

Схожі статті

Теща-красуня, а дружина – лялечка: як виглядають жінки Віктора Павліка, з якими він проводить весь свій час

Відомий український артист Віктор Павлік живе в оточенні красивих жінок. Нещодавно його дружина Катерина Репяхова вирішила показати тещу зіркового обранця – свою маму.

Потап публічно звернувся до Максима Галкіна не українською: що сказав чоловік Каменських чоловіку Пугачової

Український репер Потап, який виїхав з України ще у 2022 році звернувся до Максима Галкіна не українською. Що саме сказав чоловік Насті Каменських російському гумористу.

Варю смачне сало: всі думають, що це копчене чи покупна грудинка – такого завжди мало. Мій ходовий рецепт

Якщо хочеться поласувати копченим салом, беріться до соєвого соусу. Проваривши у ньому жирні шматочки, вийде ідеальна ситна закуска. Гості не відрізнять від того, що з коптильні.