“Моя дружина — мій ангел”: що відомо про дружину Олександра Усика Катерину, яку він обожнює та боготворить

Олександр Усик — відомий український боксер, чемпіон світу, який завоював серця мільйонів.Проте, за успіхами на рингу стоїть не лише його наполеглива праця, а й надійна підтримка дружини Катерини.

Історія кохання

Катерина й Олександр познайомилися, коли були ще учнями сімферопольської школи. Йому на той час було 15, а їй 13 років. Звісно, тоді річ йшла лише про дружбу, яка згодом переросла у справжнє кохання, що триває вже понад 15 років у офіційному шлюбі. Олександр неодноразово підкреслював, що Катерина стала його головною підтримкою в усі часи, і він вдячний долі за зустріч з нею.

В інтернеті знайшлося раритетне відео з весілля молодят Сашка та Каті.

Олександр Усик не соромиться на публіці демонструвати свої почуття до дружини. Він часто говорить про свою любов до Катерини в інтерв’ю, називає її своїм ангелом-охоронцем, а також присвячує їй ліричні вірші.

Природно, що плодами цих стосунків стали діти.

У пари їх четверо: Єлизавета, Кирило, Михайло та Марія. Олександр часто підкреслює, що його сім’я — це його натхнення і мотивація.

Хоча Катерина не любить бувати на світських заходах, вона завжди кидає все, щоб бути поряд з Олександром під час його боїв. Її присутність на рингу надає йому впевненості та сил, а їхні спільні фотографії та відео після боїв завжди викликають захоплення у шанувальників.

Катерина Усик — скромна і спокійна жінка, яка уникає зайвої публічності. Вона воліє залишатися в тіні, створюючи комфорт і затишок для своєї родини. Попри це, її роль у житті Олександра надзвичайно важлива, і він не раз підкреслював, що без її підтримки не досяг би таких висот у своїй кар’єрі.

Історія кохання Олександра і Катерини Усик — це приклад справжньої сімейної гармонії та взаємної підтримки. Як бачимо, їхні почуття лише зміцнилися за роки спільного життя.

Популярне

Схожі статті

Після першого шматочка хочеться ще і ще: як я готую соковитий “Медовик” всього за 30 хвилин – торт-знахідка

Ледачий рецепт торта "Медовик", швидке, смачне та легке приготування в домашніх умовах, без розкатки коржів. Готуйте разом із нами цю смакоту та пригощайте своїх рідних.

Віктор Ющенко розпустив руки, відчитавши молодого блогера, який не любить мед: “Козаче, ти що, з дуба впав?”

Мільйон з гаком переглядів набрав у ТікТоці ролик із третім президентом України Ющенком. Віктор Андрійович, почувши слова блогера про мед, не стримався й відвісив молодику запотиличника.

Чому Надя Дорофєєва, Андрій Данилко та інші зірки досі не мають дітей: історії бездітних артистів

Хто з українських зірок досі не має дітей? Дорофєєва, Данилко та інші поділились своїми історіями, чому вони бездітні, що заважає їм та які саме причини мають - розкриваємо правду зірок.