Чим займається та де тепер проживає “неідеальний українець” Іван Дорн: безтурботне життя за кордоном

Дізнайтеся, де живе, чим займається та чи підтримує Україну відомий співак Іван Дорн, який виїхав з росії після початку повномасштабного вторгнення.

До початку повномасштабного вторгнення український виконавець Іван Дорн жив і займався музичною діяльністю в росії. Раніше він неодноразово заявляв, що українці та росіяни є “братніми народами”. Однак після 24 лютого 2022 року Іван вирішив змінити свою думку. Співак виїхав з держави-агресора, перепросив за свої висловлювання та відкрито підтримав Україну.

Так, у перші дні вторгнення Іван Дорн звернувся до росіян з проханням зупинити війну, проте його заклики були марними. Також співак інформував світ про складну ситуацію в Україні, проводив благодійні виступи та підтримував українських захисників. Потім представники країни-агресора заборонили йому в’їзд до росії на 50 років.

Чим займається та де тепер проживає Іван Дорн

У 2022 році Іван Дорн разом із дружиною та дітьми переїхав до Франції. Інші родичі артиста залишилися жити в Україні. Відомо, що співак орендує житло у Парижі. За його словами, наразі він не може придбати власну квартиру, адже виділяє кошти на підтримку України.

Сьогодні виконавець продовжує розвивати свою музичну кар’єру за кордоном. Він виступає на корпоративах, проводить концерти, а також випускає нові композиції українською та російською мовами.

Чим займається та де тепер проживає Іван Дорн
Чим займається та де тепер проживає Іван Дорн

В одному з інтерв’ю він зазначив, що не планує виключати пісні, написані російською, зі своєї творчості. Через це співак неодноразово зіштовхувався з хейтом від слухачів. Окрім того, Дорн декілька разів потрапляв у гучні скандали, зокрема після концерту на Балі, де серед глядачів були росіяни.

Зауважимо, що раніше, через ці скандали, Іван Дорн назвав себе “неідеальним українцем”. Тепер він мало говорить про російську агресію й уникає теми війни в публічному просторі.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!