Меладзе і Слава Фролова з “Україна має талант” мають спільний біль: медики називають їх дітей невиліковними

Композитор Костянтин Меладзе та членкиня журі "Україна має талант" Слава Фролова мають один спільний біль. В обох сини невиліковно хворі й страждають на серйозні хвороби з дитинства.

Костянтин Меладзе

19 років поспіль композитор і продюсер прожив у шлюбі з Яною Сумм. Спочатку в пари народилися одна за одною дві донечки Аліса та Лія. А 2005-го сім’я поповнилася ще й синочком, якого назвали на честь брата глави родини Валерія Меладзе.

Сини Костянтина Меладзе та Слави Фролової страждають на аутизм

До 3 років малюк розвивався нормально. Але потім трапилося щось незрозуміле. Валєрік перестав говорити. Лікарі поставили страшний діагноз – аутизм. Форма виявилася дуже складною. Тож довелося здавати хлопчика у спецшколу.

Нині юнаку вже 19 років. Він не спроможний обходитися без сторонньої опіки та не може сформулювати свої потреби. Батьки розлучилися, коли Валері було 8 років. Тато хоч і не жив із родиною, але весь час турбувався про матір із дітьми. Навіть проплатив відкриття у Києві центру реабілітації.

Слава Фролова

Багато років поспіль одеситка була членкинею журі “Україна має талант”. Її вважали найдобрішою, оскільки вона була дуже людяною стосовно конкурсантів. Хто чоловік жінки, невідомо, але діти у неї є.

Сини Костянтина Меладзе та Слави Фролової страждають на аутизм

Слава могла стати багатодітною матір’ю, але у 2014 році немовля померло від серцевого нападу. Дитині на той час минув лише рік. З донькою Серафимою все гаразд, а от син Марк має серйозні проблеми зі здоров’ям.

Нині Марку вже 21 рік. Сестричка на 8 років молодша. Хлопчику ще в дитинстві діагностували синдром Аспергера. Це такий підвид аутизму, коли зовні дитина виглядає, як усі однолітки, може навіть гарно навчатися, але має серйозні проблеми з комунікацією та є сенсорно гіперчутливою.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!