Екс-чоловік Ані Лорак одружується втретє на жінці з дитиною: як виглядає колишня і нова сім’я турка Мурата

Колишній чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу вже втретє збирається одружуватися. Нова кохана бізнесмена набагато молодша за нього і має дитину від попереднього шлюбу.

Український бізнесмен турецького походження Мурат Налчаджиоглу після розлучення з Ані Лорак має бурхливе особисте життя. Так, влітку 2023 року чоловік зіграв весілля з молодшою на 19 років візажисткою Лілією Реус. До весілля вони були разом протягом трьох років і будували плани на щасливе майбутнє. Та вже після чотирьох місяців після весілля молодята розійшлися, а у Мурата з’явилася інша жінка – модель Анастасія Фоксі, яку він зараз називає коханням всього свого життя.

Варто відзначити, що колишня та майбутня дружини Мурата мають багато спільного між собою.

Колишня дружина Лілія Реус

Реус показала стильний образ
Як виглядає колишня дружина Мурата Налчаджиоглу

Лілія Реус – проста українська дівчина з західної України, яка закохалася у турецького “принца”, який старший від неї на 19 років. Мурат зробив Лілії пропозицію руки і серця вже через рік після стосунків та через початок повномасштабної війни в Україні, вони відклали весілля на кілька років і зіграли його влітку 2023-го.

Реус розповіла про плани на майбутнє
Як виглядає колишня дружина Мурата Налчаджиоглу

Мурат і Лілія виглядали гарною парою. Чоловік піклувався про доньку Лілії від попередніх стосунків, а дружину задарював подарунками та возив на елітні курорти. В свою чергу Лілія з повагою ставилася до чоловіка і швидко знайшла мову з його донькою від Ані Лорак.

Мурат Налчаджиоглу з дружиною, донькою та новоспеченою падчеркою на відпочинку
Мурат Налчаджиоглу з колишньою дружиною, донькою та падчеркою

Та через 4 місяці після весілля Мурат покинув Лілію, адже знайшов собі нову дівчину.

Наречена Анастасія Фоксі

Нова дівчина Мурата Налчаджиоглу відповіла, чи збирається за нього заміж
Як виглядає наречена Мурата Налчаджиоглу

29-річні моделі Анастасії Мурат зробив пропозицію руки та серця, перебуваючи ще у законному шлюбі з Лілією Реус. Зараз Налчаджиоглу заявляє, що саме Анастасія являється коханням всього його життя.

Варто відзначити, що Фоксі веде досить неоднозначний спосіб життя. Вона ніде не працює і лише “для задоволення” іноді фотографується як модель. В житті дівчини постійні вечірки та світські заходи та догляд за собою. Анастасія зробила багато пластичних операцій і виглядає як лялька.

Мурат Налчаджиоглу розсекретив відносини з українською моделлю
Як виглядає наречена Мурата Налчаджиоглу

Цікаво, що у нареченої Мурата також є дитина від попереднього шлюбу – син Стас.

Наречена Мурата Налчаджиоглу з сином

Та вихованням хлопчика по більшій мірі займається його бабуся.

Популярне

Схожі статті

Після першого шматочка хочеться ще і ще: як я готую соковитий “Медовик” всього за 30 хвилин – торт-знахідка

Ледачий рецепт торта "Медовик", швидке, смачне та легке приготування в домашніх умовах, без розкатки коржів. Готуйте разом із нами цю смакоту та пригощайте своїх рідних.

Віктор Ющенко розпустив руки, відчитавши молодого блогера, який не любить мед: “Козаче, ти що, з дуба впав?”

Мільйон з гаком переглядів набрав у ТікТоці ролик із третім президентом України Ющенком. Віктор Андрійович, почувши слова блогера про мед, не стримався й відвісив молодику запотиличника.

Чому Надя Дорофєєва, Андрій Данилко та інші зірки досі не мають дітей: історії бездітних артистів

Хто з українських зірок досі не має дітей? Дорофєєва, Данилко та інші поділились своїми історіями, чому вони бездітні, що заважає їм та які саме причини мають - розкриваємо правду зірок.