Він її боготворить: як виглядає дружина Олександра Усика, заради якої чемпіон перемагає бій за боєм

Перемогу в кожному бою Олександр Усик присвячує своїй дружині Катерині. Лише їм двом відомо, що саме завдяки дівчині спортсмен залишився в боксі й досяг усіх можливих вершин.

Був час, коли Катерина роздумувала, чи йти на побачення з Сашком Усиком, з яким навчалися в одній школі. Навіть умову поставила – мовляв, виграєш бій, тоді подивимося. Він виграв. Тож вони зустрілися.

Олександр мав купу невдач і хотів зав’язати з боксом назавжди. Мріяв перейти у футбол. Але Катя, що завжди була поряд, стала його справжнім символом перемоги. Тож тепер усі власні досягнення чоловік присвячує виключно коханій жінці.

Як виглядає дружина Олександра Усика

Восени пара відзначатиме 15-ту річницю шлюбу. За цей час Усику вдалося стати не лише абсолютним чемпіоном із боксу, але й багатодітним батьком. Катруся народила благовірному аж чотирьох дітей. Боксер планує ще збільшувати це число.

Як виглядає дружина Олександра Усика

Найстаршій Лізі цьогоріч мине 14 років. Коли пара одружувалася, Катя вже була вагітна дівчинкою. Згодом народилися ще двоє синів – Кирило та Михайлик. А цьогоріч у січні сім’я поповнилася четвертою дитиною, яку назвали Марією.

Як виглядає дружина Олександра Усика

Усик якраз перебував за кордоном, готуючись до бою з Ф’юрі, тож не міг бути присутнім на пологах у Києві. Побачив немовля по відеозв’язку. Старші діти в цей час перебували за кордоном і теж не могли підтримати матусю.

Як виглядає дружина Олександра Усика

Та красуня Катерина не розгубилася. Сама виписалася з пологового будинку й поїхала додому з поповненням. За півтора місяця 35-річна жінка вже відновилася після пологів й почала викладати в мережу світлини в обтислому одязі.

Дивлячись на дружину Олександра, можна подумати, що перед нами модель. Насправді жінка не любить відвідувати світські заходи, віддаючи перевагу сімейному затишку та спілкуванню з чоловіком і дітьми.

Популярне

Схожі статті

Взимку ця консервація вас виручить не раз: закриваю кабачки, що схожі на м’ясо, бо мариную їх як шашлики

У цій статті ми поділимося унікальним рецептом маринованих кабачків, які смаком нагадують м'ясо, завдяки спеціальному маринаду, схожому на той, що використовують для шашликів.

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.