Діти Алли Мазур і Наталії Могилевської: чиї троє їхніх дітей і чому це таємниця для всього шоу-бізнесу

Алла Мазур вперше стала мамою у 42 роки, а Наталія Могилевська – у 46. Час іде, а ми й досі не можемо сказати достеменно, які імена носять татусі зіркових нащадків і як виглядають.

Алла Мазур

Телеведуча народила первістка у 2008 році. Це стало для глядачів каналу 1+1 справжнім шоком, адже сповіщення про весілля Алли в телеефірі не лунало. Почали називатися різні імена претендентів на роль батька.

Хто татусі дітей Алли Мазур та Наталки Могилевської

Так, деякі були певні, що татком Артема є Роберт Опаленик. Лунали й зовсім фантастичні припущення щодо Роднянського чи навіть Коломойського. Та коли хлоп’я пішло до школи, на одному з фото всі побачили бейджик з прізвищем Артема.

Хто татусі дітей Алли Мазур та Наталки Могилевської

Школярик виявився Бондаренком. Мазур ніколи не називала імені тата свого сина. Говорила лише, що він добре турбується про нащадка й бере активну участь у житті Тьоми. Побачити свіжі світлини Аллиного сина теж неможливо, оскільки підліток підріс та навідріз відмовляється виставляти фото на загал.

Наталія Могилевська

Ще більш фантастична історія трапилася з донечками співачки. Спочатку зірку застали з дитиною у магазині. Дівчинка називала Наталку мамою. Коли пішов поголос, Могилевська змушена була зізнатися, що ще 2 роки тому всиновила сестричок.

Хто татусі дітей Алли Мазур та Наталки Могилевської

Меншій тоді було всього 2 рочки, а старшій – 10. Малеча пережила чимало лиха й повернути їй дитинство виявилося не дуже просто. Названим татом Мішель та Софії став коханий чоловік співачки.

Хто татусі дітей Алли Мазур та Наталки Могилевської

Про нього широкому загалу теж не багато відомо. Могилевська розповідає лише, що дуже вдячна Валентину, адже всіляко допомагає їй від початку повномасштабної агресії. Та його обличчя ще й досі не показала.

Популярне

Схожі статті

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.

Повітряні пончики на молоці – м’які, пухкі та ароматні: як я зібрала навколо дверей чергу із сусідів

Сьогодні ми разом приготуємо неймовірно смачні, пухкі та ароматні пончики на молоці. Рецепт доступний для приготування вдома: легко швидко та смачно.