Дружина Дмитра Комарова Олександра Кучеренко подарує йому двоє дітей: що відомо про поповнення в родині

Дмитро Комаров настільки ретельно приховував особисте життя від сторонніх очей, що новина про шлюб із моделлю Олександрою Кучеренко неабияк приголомшила. Скільки дітей планує подружжя?

Навіть коли відомий мандрівник Дмитро Комаров виходив на паркет з Олександрою Кучеренко в рамках проєкту “Танці з зірками”, ніхто не запідозрив, що вони пара. Тим часом голубки вже зустрічалися, а невдовзі таємно побралися.

Скільки дітей буде у Дмитра Комарова та Олександри Кучеренко

Познайомилися вони у 2016 році. Саша брала участь у конкурсі краси, а Дмитро був головою журі. Комаров запросив переможницю до себе в офіс. Пролетіли 4 години, а вони й не помітили, настільки цікаво їм було спілкуватися.

Скільки дітей буде у Дмитра Комарова та Олександри Кучеренко

“Танці” стали ідеальною перевіркою на міцність стосунків. Раз витримали й не розсварилися, значить, житимуть разом усе життя. За 2 роки стосунків Дмитро домовився про гелікоптер, який покатає закоханих над Києвом.

Скільки дітей буде у Дмитра Комарова та Олександри Кучеренко

У цей момент він і зробив коханій пропозицію. Олександра подібного не очікувала, але обручку взяла й відповіла згодою. 2019 року вони таємно розписалися у київському РАЦСі, а вінчання влаштували в православному храмі Єрусалиму.

Скільки дітей буде у Дмитра Комарова та Олександри Кучеренко

Щоб преса не дізналася про це, навіть взяли різні квитки на літак до Ізраїлю. На весілля запросили всього 11 гостей, тому вдалося зберегти подію у таємниці. А медовий місяць провели на Мальдівах.

Після оголошення про весілля у програмі “Світське життя” Дмитро з Сашею знову надовго зникли з соцмереж. Якось чоловік знімав черговий випуск “Мандруй Україною з Дмитром Комаровим” і завітав до мольфарки Марії, яка передбачила появу в зірковій родині двох синочків. Її слова підтвердила й інші мольфарка Калина. Тож чекаємо на поповнення в родині найближчим часом.

Популярне

Схожі статті

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.

Повітряні пончики на молоці – м’які, пухкі та ароматні: як я зібрала навколо дверей чергу із сусідів

Сьогодні ми разом приготуємо неймовірно смачні, пухкі та ароматні пончики на молоці. Рецепт доступний для приготування вдома: легко швидко та смачно.