Вже не маленький: що відомо про 15-річного сина Тіни Кароль Веніаміна, який багато років живе за кордоном

Дізнайтеся, що відомо про єдиного сина Тіни Кароль, який живе за кордоном. Українська поп-діва поділилася досягненнями Веніаміна у своєму Instagram.

Відома співачка Тіна Кароль рідко дає інтерв’ю і ще рідше розповідає про своє сімейне життя. Однак нещодавно українська поп-діва вирішила поділитися успіхами свого єдиного сина Веніаміна.

Так, на сторінці в Instagram знаменитість провела рубрику “питання-відповідь”, де відповіла на питання, які найбільше цікавлять читачів. Зокрема, вона опублікувала відео, на якому розповіла про досягнення 15-річного сина.

Що відомо про 15-річного сина Тіни Кароль Веніаміна
Що відомо про 15-річного сина Тіни Кароль Веніаміна

Тіна поділилася, що Веніамін живе та навчається у Лондоні. Він старанно вчиться і добре володіє англійською, французькою й іспанською мовами. Виконавиця зазначила, що скоро у Веніаміна будуть екзамени, тому він неабияк занурений у навчання. Крім того, знаменита мама максимально підтримує свого сина, мотивуючи його до навчання.

Відомо, що єдиний син Тіни Кароль, Веніамін, народився у шлюбі співачки з продюсером Євгеном Огіром, який помер від онкології у віці 32 років, коли хлопчику було всього 4 роки. Сьогодні Веніамін значно змінився. Він живе за кордоном, відвідуючи елітну лондонську школу Preparatory School. Окрім навчання, хлопець займається фехтуванням, танцями, вміло грає на фортепіано та барабанах.

Що відомо про 15-річного сина Тіни Кароль Веніаміна
Що відомо про 15-річного сина Тіни Кароль Веніаміна

Нагадаємо, не так давно Тіна Кароль розповіла, що не проти вдруге поїхати на “Євробачення” та пригадала попередній досвід. За її словами, тоді вона не була готова до всіх труднощів, через що мала “дуже тяжку закулісну долю”. В майбутньому Тіна розглядає можливість знову представляти Україну на пісенному конкурсі, а наразі планує писати нові пісні й радувати прихильників хітами.

До слова, Тіна Кароль представляла Україну на “Євробаченні-2006” з піснею “Show Me Your Love”. Тоді співачка посіла 7 місце.

Популярне

Схожі статті

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.

Повітряні пончики на молоці – м’які, пухкі та ароматні: як я зібрала навколо дверей чергу із сусідів

Сьогодні ми разом приготуємо неймовірно смачні, пухкі та ароматні пончики на молоці. Рецепт доступний для приготування вдома: легко швидко та смачно.