Зібров заявив, що не жалкує про розлучення з дружиною, яка народила йому сина: “В обличчя її не пам’ятаю”

Павло Зібров був двічі одруженим. Та лише у другому шлюбі зазнав щастя. Попри те, що з першою жінкою мав сина, та безсоромно зрадила співака. Тож артист воліє не згадувати про Тетяну.

Уперше Павло Зібров став на весільний рушник у доволі солідному віці. Артисту минуло 27 років. Здавалося б, усе мало бути вже усвідомленим. Жінка була піаністкою, тож не могла завадити творчій реалізації чоловіка.

Тетяна народила благовірному сина Сергія. А потім зовсім несподівано для співака закохалася в іншого чоловіка, забрала 2-річну дитину й пішла від Павла. Зібров безмежно вдячний жінці за це, адже тоді не зустрів би Марину й не зазнав би справжнього щастя.

Павло Зібров із другою дружиною Мариною

Єдине, що його бентежить, коли згадує минуле – співак не пам’ятає обличчя першої дружини. Це й не дивно, адже відтоді минуло майже 4 десятиліття. Хоча за це йому трішки соромно. Він радий, що Тетяна теж знайшла щастя у другому шлюбі й живе з тим чоловіком й донині, переїхавши до Канади.

З Мариною артист познайомився на корпоративі. Він виступав, а жінка там працювала. Красуня відразу припала до вподоби, й він залишив їй свою візитівку. Спочатку дівчина хотіла звести Павла зі своєю подругою, тож завітали у гості вдвох.

Старший син Павла Зіброва від першого шлюбу

Та сталося так, що подруга пішла, а Марина, в якої був син від колишніх стосунків, залишилася. Згодом вони побралися. У цьому шлюбі на світ з’явилася донька Діана, яку татусь просто обожнює.

Вся родина працює на імідж артиста. Рідний брат керує театром Павла Зіброва, дружина все контролює, донька займається піаром. Кожен виконує свою роботу на всі 100, тож і бачимо відповідний результат.

Марина Зіброва з сином Олександром та донькою Діаною

З Олександром, сином Марини, Павло Миколайович підтримує гарні стосунки. А от із рідним Сергієм спілкування не пішло на лад. У дитинстві нащадок іноді навідувався до батька, але трішки ревнував до нової дружини. Нині не підтримує стосунків ні з татом, ні з сестрою.

Популярне

Схожі статті

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.

Повітряні пончики на молоці – м’які, пухкі та ароматні: як я зібрала навколо дверей чергу із сусідів

Сьогодні ми разом приготуємо неймовірно смачні, пухкі та ароматні пончики на молоці. Рецепт доступний для приготування вдома: легко швидко та смачно.