Копія мами-красуні, але харизма відомого батька: як виглядає і де живе єдиний син Олександра Пономарьова

Подивіться, як виглядає і де живе єдиний син Олександра Пономарьова від його другого шлюбу. 17-річний хлопець зачаровує харизмою, яку успадкував від зіркового батька.

Відомий співак та композитор Олександр Пономарьов, який активно займається волонтерством і проводить благодійні заходи для підтримки українських захисників, має 17-річного сина. Артист майже не публікує світлини свого спадкоємця. Дізнайтеся, як виглядає і де живе син знаменитості.

Єдиний син Олександра Пономарьова, Сашко, народився у шлюбі співака з його другою дружиною, Вікторією Мартинюк. Цьогоріч хлопцеві виповнилося 17 років. Разом зі своєю мамою він живе в Об’єднаних Арабських Еміратах. На своїй сторінці в Instagram Сашко рідко публікує фото, але його мама активно веде соцмережі й час від часу показує дорослого сина.

Як виглядає і де живе єдиний син Олександра Пономарьова
Як виглядає і де живе єдиний син Олександра Пономарьова

Очевидно, що хлопець виріс справжнім красенем. У нього сірі очі, широкі брови та кучеряве волосся. Судячи з коментарів під фотографіями з сином Пономарьова, рисами обличчя він нагадує маму-красуню, але харизму успадкував від батька. Загалом, більшість читачів вважає, що хлопець як дві краплі води схожий на свою маму.

До слова, Олександр Пономарьов і Вікторія Мартинюк (тепер Чекурда) одружилися у 2006 році. На той час Вікторія була студенткою п’ятого курсу КНУ імені Шевченка. У 2007 році у них народився первісток. Однак кохання тривало недовго. Коли Сашкові було 4 роки, подружжя розлучилося, проживши разом майже 5 років. Пізніше, в одному з інтерв’ю, виконавець розповів про причину розставання, зазначивши, що вони не зійшлися характерами.

Варто додати, що Сашко не єдина дитина Олександра. Окрім нього, в артиста є дві доньки, Зоя та Євгенія, від першого шлюбу з Оленою Мозговою. Нині, ймовірно через повномасштабне вторгнення, зірковий батько бачиться з доньками та сином вкрай рідко.

Популярне

Схожі статті

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.

Повітряні пончики на молоці – м’які, пухкі та ароматні: як я зібрала навколо дверей чергу із сусідів

Сьогодні ми разом приготуємо неймовірно смачні, пухкі та ароматні пончики на молоці. Рецепт доступний для приготування вдома: легко швидко та смачно.