51-річний Євген Нищук показав усіх трьох своїх дітей: чи устиг зробити пропозицію мамі найменшеньких?

Колишній міністр культури Євген Нищук має шалену популярність в українців. А от про його особисте життя відомо дуже мало. Скільки дітей є у народного артиста?

В жодному з інтерв’ю Євген Нищук не розповідає про особисте. Тож інформацію доводиться збирати по крупинках. Нещодавно актор прогулявся з нащадками вулицями Києва, і всі могли побачити старшого сина та двох молодших нащадків.

Євген Нищук показав всіх трьох своїх дітей

На жаль, першої дружини гендиректора театру Франка вже немає на цьому світі. Акторки Оксани Батько-Нищук не стало 7 травня 2016 року. Жінка померла уві сні, залишивши по собі сина Олексу, якому цьогоріч минуло 29 років.

На честь коханої жінки, яку поховали на Байковому кладовищі, чоловік домігся випуску фільму “Незримий скарб душі”, в якому мова йде про творчий та життєвий шлях акторки. Прем’єра стрічки відбулася у 2019 році.

Євген Нищук з мамою молодших дітей

Життя не стоїть на місці. Біль утрати трішки згас, і Євген Миколайович знайшов у собі сили для нового кохання. Його обраницею стала колега Анастасія Блажчук. Вона молодша за свого обранця на 18 років.

У пари підростають 5-річний синочок та 2-річна донечка. Сам Нищук нічого не розповідає, але люди, наближені до його оточення, запевняють, що пропозицію руки й серця другій половинці пан Євген поки ще не зробив.

Євген Нищук зі старшим сином

Натомість можемо побачити, як батько з усіма трьома дітьми відзначає День Києва. Звернувшись до рідного міста, пан директор відзначив:

“Ми разом з тобою обов’язково вистоїмо і плакатимемо разом від щастя просто на Хрещатику у день нашої перемоги”.

Щойно почалося повномасштабне вторгнення Євген став до лав ЗСУ на захист батьківщини. 3 квітня 2024 року його було призначено на керівну посаду у театрі, де він раніше був актором. Старший син, хоч і має талант від батьків, вирішив не пов’язувати себе з творчою професією.

Популярне

Схожі статті

Взимку ця консервація вас виручить не раз: закриваю кабачки, що схожі на м’ясо, бо мариную їх як шашлики

У цій статті ми поділимося унікальним рецептом маринованих кабачків, які смаком нагадують м'ясо, завдяки спеціальному маринаду, схожому на той, що використовують для шашликів.

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.