Як зараз живе та чим займається єдина донька Кузьми Скрябіна: вийшла заміж, виховує Мішу і працює лікарем

Єдина донька Кузьми Скрябіна Марія-Барбара вже 9 років живе без батька. За цей час дівчина здобула вищу освіту, отримала престижну роботу та вийшла заміж.

Український співак, композитор, автор текстів, письменник та продюсер Кузьма Скрябін пішов з життя 9 років назад. У чоловіка залишилася дружина та донька, якій на той час було 17 років.

Марію-Барбару публіка пам’ятає ще зовсім маленькою, коли вона знялася у кліпі свого батька на пісню “Мам”. Та вже у дорослому віці дівчина не захотіла йти у творчу професію і вирішила пов’язати своє життя з медициною. Так, Марія-Барбара закінчила один з найпрестижніших медичних навчальних закладів в Україні – Університет ім. Богомольця в Києві і стала дерматологом.

Донька легендарного Кузьми Скрябіна змінилася до невпізнаваності
Як зараз живе та чим займається єдина донька Кузьми Скрябіна

Цікаво, що Кузьма Скрябін також мав медичну освіту і був за фахом стоматологом та за професію чоловік не працював і дня.

Зараз Марія-Барбара працює в престижній київській клініці, де надає послуги косметолога. Дівчина спеціалізується на лікування акне, робить контурну пластику та являється спеціалістом в класичній та ін’єкційний косметології.

Як зараз живе та чим займається єдина донька Кузьми Скрябіна
Як зараз живе та чим займається єдина донька Кузьми Скрябіна

26-річна донька Скрябіна вже 5 років знаходить в офіційному шлюбі. Марія-Барбара вийшла заміж за хлопця на ім’я Віктор, з яким вона навчалася у медичному університеті.

Як виглядає донька Кузьми Скрябіна
Як зараз живе та чим займається єдина донька Кузьми Скрябіна

Молоде подружжя ще не планують дітей, адже кожен зайнятий своєю кар’єрою. Втім, у пари є маленький вихованець – песик Михайлик. Домашню тваринку Марія-Барбара та Віктор вирішили завести рік тому. Можливо, так молоде подружжя готується до народження дітей у майбутньому.

Як зараз живе та чим займається єдина донька Кузьми Скрябіна
Як зараз живе та чим займається єдина донька Кузьми Скрябіна

Варто відзначити, що крім основної роботи у Марії-Барбари та її чоловіка є невеличкий бізнес у Києві. Так, у 2020 році подружжя відкрили невеличку кав’ярню на честь зіркового батька. У кафе, яке спеціалізується на приготуванні напоїв та десертів, все нагадує про Скрябіна. Всі стіни у закладі розписані рядками з пісень Кузьми, а також його крилатими виразами.

Популярне

Схожі статті

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.

Повітряні пончики на молоці – м’які, пухкі та ароматні: як я зібрала навколо дверей чергу із сусідів

Сьогодні ми разом приготуємо неймовірно смачні, пухкі та ароматні пончики на молоці. Рецепт доступний для приготування вдома: легко швидко та смачно.