Пам’ятаєте серіал “Відчайдушні домогосподарки”? Ви ахнете, побачивши, як безбожно постаріли головні герої

Минуло 20 років з моменту виходу культового серіалу "Відчайдушні домогосподарки". Дізнайтеся, як тепер виглядають головні героїні захоплюючої історії.

“Відчайдушні домогосподарки” — культовий комедійно-драматичний серіал, який став одним із найпопулярніших у 2000-х роках і залишається улюбленим для багатьох й досі. Історія про кількох жінок, які ведуть сімейне життя та розкривають таємниці, приховані на околиці їхнього міста, по-справжньому захопила серця глядачів. Ми вирішили показати вам, як зараз виглядають головні героїні захоплюючого телесеріалу.

Марсія Кросс

Марсія Кросс
Марсія Кросс

Роль відчайдушної домогосподарки Брі Ван де Камп виконала акторка Марсія Кросс, за що отримала номінацію на премію “Еммі” та тричі – на премію “Золотий глобус”. Глядачі запам’ятали її як ідеальну у всьому жінку. У реальному житті Марсія заміжня за боксером Томом Махоні, і разом вони виховують двох доньок.

Єва Лонгорія

Єва Лонгорія
Єва Лонгорія

Роль красуні Габріель Соліс, яка покинула модельну кар’єру заради коханого, дісталася Єві Лонгорії. Акторка отримала номінацію на “Золотий глобус”. Нині вона регулярно з’являється на обкладинках журналів і займається благодійною діяльністю. Відомо, що Єва заміжня втретє. Її чоловік – бізнесмен Хосе Антоніо Бастон. Разом подружжя виховує спільного сина.

Тері Гетчер

Тері Гетчер
Тері Гетчер

Тері Гетчер здобула популярність до виходу “Відчайдушних домогосподарок”, де вона відіграла роль матері-одиначки С’юзан Меєр. Серіал приніс їй номінацію на “Золотий глобус” за кращу жіночу роль. Після успіху вона продовжила свою акторську кар’єру. Також відомо, що Тері була двічі заміжня та має доньку.

Фелісіті Гаффман

Фелісіті Гаффман
Фелісіті Гаффман

Ще однією відчайдушною домогосподаркою є Фелісіті Гаффман, яка виконала роль мами чотирьох дітей Лінетт Скаво. За свою видатну гру вона отримала кілька номінацій та нагород, серед яких премія “Еммі”. Відомо, що Фелісіті заміжня за американським актором Вільямом Мейсі, і разом вони виховують двох доньок.

Популярне

Схожі статті

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.

Повітряні пончики на молоці – м’які, пухкі та ароматні: як я зібрала навколо дверей чергу із сусідів

Сьогодні ми разом приготуємо неймовірно смачні, пухкі та ароматні пончики на молоці. Рецепт доступний для приготування вдома: легко швидко та смачно.