Не лише Винник і Доманський: хто із зіркових чоловіків залишив кар’єру в Україні і не збирається повертатись

З початку подій, що сталися в Україні у лютому 2022 року, багато українських зірок, яких буквально обожнювали на батьківщині, вирішили залишити країну, шукаючи безпеки за кордоном.

Серед них опинилися не лише Олег Винник і Андрій Доманський, а й такі відомі особистості, як Потап, Іван Дорн, Юрій Фальоса, Оксана Байрак, Влад Яма, Олександр Еллерт та інші.

Потап та Іван Дорн

Потап та Іван Дорн. Скриншот фото з Мережі

Потап (Олексій Потапенко) та Іван Дорн — дві знакові фігури української музичної сцени, які  покинули Україну під час війни. Потап, відомий своїми хітами та продюсерською діяльністю, перебрався до Іспанії разом зі своєю дружиною, співачкою Настею Каменських. Іван Дорн, який також мав успішну музичну кар’єру, обрав життя в Європі. Їхній від’їзд викликав шквал критики з боку українців, які звинувачують їх у зраді та байдужості до долі своєї країни.

Юрій Фальоса та Оксана Байрак

Юрій Фальоса та Оксана Байрак. Скриншот фото з Мережі

Юрій Фальоса, продюсер багатьох українських артистів, також вирішив залишити Україну після того, як у березні 2022 року агресори зруйнували його заміський будинок під Києвом. Спочатку оточення Юрія стверджувало, що він відправився до своєї матері в місто Йошкар-Олу, але потім з’ясувалося, що він перебуває у тимчасово окупованому Криму. Зрозуміло, що це стало приводом для негативних коментарів від колишніх колег та шанувальників.

Відома режисерка та сценаристка Оксана Байрак, яка створила безліч популярних фільмів та серіалів, теж покинула Україну. Вона перебралася до росії, де продовжує працювати над новими проєктами. Байрак залишається однією з найбільш критикованих осіб серед українських знаменитостей, що залишили країну під час війни.

Українці не приховують свого обурення з приводу від’їзду цих знаменитостей. Багато хто вважає їхній крок зрадою та виявом байдужості до долі рідної країни. Водночас самі зірки, схоже, не переймаються негативними відгуками та продовжують жити й працювати за кордоном. Їхні дії викликають безліч питань, але одне залишається очевидним: повернення цих зірок до України в найближчому майбутньому виглядає малоймовірним.

Популярне

Схожі статті

Після першого шматочка хочеться ще і ще: як я готую соковитий “Медовик” всього за 30 хвилин – торт-знахідка

Ледачий рецепт торта "Медовик", швидке, смачне та легке приготування в домашніх умовах, без розкатки коржів. Готуйте разом із нами цю смакоту та пригощайте своїх рідних.

Віктор Ющенко розпустив руки, відчитавши молодого блогера, який не любить мед: “Козаче, ти що, з дуба впав?”

Мільйон з гаком переглядів набрав у ТікТоці ролик із третім президентом України Ющенком. Віктор Андрійович, почувши слова блогера про мед, не стримався й відвісив молодику запотиличника.

Чому Надя Дорофєєва, Андрій Данилко та інші зірки досі не мають дітей: історії бездітних артистів

Хто з українських зірок досі не має дітей? Дорофєєва, Данилко та інші поділились своїми історіями, чому вони бездітні, що заважає їм та які саме причини мають - розкриваємо правду зірок.