Поки Яма і Денисова тікали з України, Амадор Лопес став її громадянином: де зараз венесуельський хореограф

Хореограф Амадор Лопес продовжує надихати та підтримувати українців своїм прикладом, показуючи, що справжня любов до країни виражається не тільки в словах, але й у вчинках.

Амадор Лопес — яскрава особистість, яку українські глядачі полюбили за його участь у популярних телешоу “Танці з зірками»”, “Танцюю для тебе” та “Фабрика зірок”. Приїхавши з далекої Венесуели, він не лише освоїв українську мову, але й здобув серця українців своєю енергією, талантом та добротою.

Шлях до України

Амадор Лопес прибув до України з Венесуели, де розпочав свою танцювальну кар’єру. В Україні він здобував освіту, навчаючись у Національному університеті фізичного виховання і спорту. Його любов до танців та бажання розвиватися привели його на великі сцени українського телебачення, де він швидко став улюбленцем публіки.

Беручи участь у різних популярних телевізійних проєктах, він запам’ятався глядачам своєю енергією, майстерністю та щирістю.

Особисте життя та громадянство

Амадор Лопес не тільки знайшов своє місце у творчому житті України, але й закріпив свої зв’язки з країною на особистому рівні. Він одружився з українкою та отримав українське громадянство. Попри складну політичну та економічну ситуацію, Амадор вирішив залишитися в Україні. Він не побоявся сучасних викликів та не втік, тоді як багато українських зірок виїжджали за кордон у пошуках безпечнішого життя. Зараз чоловік проживає у власному будинку під Києвом разом з мамою, яку перевіз до себе.

Допомога армії та переселенцям

У нинішніх складних умовах Амадор Лопес активно допомагає українській армії та переселенцям. Він організовує благодійні заходи, виступає на концертах, кошти з яких йдуть на підтримку Збройних Сил України та постраждалих від війни. Амадор також бере участь у волонтерських акціях, допомагаючи переселенцям адаптуватися до нових умов життя.

Отже, його доброта та чуйність є прикладом для багатьох.

Популярне

Схожі статті

Теща-красуня, а дружина – лялечка: як виглядають жінки Віктора Павліка, з якими він проводить весь свій час

Відомий український артист Віктор Павлік живе в оточенні красивих жінок. Нещодавно його дружина Катерина Репяхова вирішила показати тещу зіркового обранця – свою маму.

Потап публічно звернувся до Максима Галкіна не українською: що сказав чоловік Каменських чоловіку Пугачової

Український репер Потап, який виїхав з України ще у 2022 році звернувся до Максима Галкіна не українською. Що саме сказав чоловік Насті Каменських російському гумористу.

Варю смачне сало: всі думають, що це копчене чи покупна грудинка – такого завжди мало. Мій ходовий рецепт

Якщо хочеться поласувати копченим салом, беріться до соєвого соусу. Проваривши у ньому жирні шматочки, вийде ідеальна ситна закуска. Гості не відрізнять від того, що з коптильні.