Його геніальність та харизму згадає кожен: як виглядав 70-річний Богдан Ступка, коли зупинилось його серце

Подивіться, як виглядав видатний український актор, 70-річний Богдан Ступка, який майстерно перевтілювався у різнопланові ролі та зачаровував талантом усіх глядачів.

Один із найвидатніших українських акторів, Богдан Ступка, підкорив серця багатьох глядачів. За своє життя він отримав численні нагороди, виконав понад 100 ролей у кіно та працював із видатними режисерами. У його репертуарі також більш як 100 театральних ролей. Прихильники творчості актора йшли до театру імені Івана Франка, щоб побачити виставу, у якій знаменитість грав головну роль. Пропонуємо подивитися, як виглядав Богдан Ступка в останні роки свого життя.

Відомо, що Богдан Сильвестрович народився у 1941 році в селищі Куликів (тепер Львівщина). У 1948 році його родина перебралася до Львова. Любов до творчості майбутній зірці прищепили батьки. Його тато співав у Львівському оперному театрі, тому Богдан багато часу проводив за його лаштунками, де вперше почув виступи відомих артистів.

Богдан Ступка
Богдан Ступка

Навчався знаменитість у Львівському університеті імені Івана Франка. Пізніше вивчав акторську майстерність при театрі імені Марії Заньковецької, де працював протягом 17 років, втілюючи різнопланові ролі. Однак на цьому він не зупинився і вступив у Київський державний інститут театрального мистецтва імені Івана Карпенка-Карого. Вже у 2001 році він очолював театр імені Івана Франка.

Зауважимо, сім’я була головною для Богдана Сильвестровича. Його дружининою була жінка, яку звуть Ларисою. Вона навчалась у Бакинському хореографічному училищі. Син легендарного Ступки, Остап Богданович, пішов стопами батька і працює актором у театрі імені Івана Франка.

Богдан Ступка та його дружина Лариса Корнієнко
Богдан Ступка та його дружина Лариса Корнієнко

Богдан Ступка пішов із життя у віці 70 років після тривалої боротьби з раком кісток. За словами рідних, він проходив лікування, під час якого у нього було ускладнення, що призвело до коми, з якої його так і не вдалося вивести.

Богдан Ступка
Богдан Ступка

Популярне

Схожі статті

Мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь вперше показала свою маму: жінка з гумором і татуажем брів (Відео)

Відома українська артистка Інна Білоконь майже ніколи не показувала свою родину. Втім, не так давно зірка вирішила продемонструвати на кадрах рідну маму.

Після першого шматочка хочеться ще і ще: як я готую соковитий “Медовик” всього за 30 хвилин – торт-знахідка

Ледачий рецепт торта "Медовик", швидке, смачне та легке приготування в домашніх умовах, без розкатки коржів. Готуйте разом із нами цю смакоту та пригощайте своїх рідних.

Віктор Ющенко розпустив руки, відчитавши молодого блогера, який не любить мед: “Козаче, ти що, з дуба впав?”

Мільйон з гаком переглядів набрав у ТікТоці ролик із третім президентом України Ющенком. Віктор Андрійович, почувши слова блогера про мед, не стримався й відвісив молодику запотиличника.