Довгий шлях до щастя зірки “Гніздо горлиці” Наталії Васько: повінчалися через 8 років після знайомства

Актора Наталія Васько дуже багато знімається у фільмах та серіалах. Натомість особисте життя акторки теж схоже на щемкий та тривалий серіал, який є не вигадкою, а реальністю.

Наталія Васько мріяла стати акторкою з дитинства, тож у 9 років опинилася на професійній сцені. Коли виросла, стала грати в театрі драми та комедії на Лівому березі. Мала купу ролей, але кохання все перекреслило.

Наталка вийшла заміж за чоловіка, який збирався стати пастирем. Благовірний відразу відзначив, що у нього не може бути дружини-акторки. Васько зробила вибір на користь коханого.

Наталія Васько стала щасливою з третьої спроби

Згодом у пари народилася донька Юля, але Наталя марила сценою. Чоловік погрожував убивством, якщо “занапастить душу”. Тож довелося з піврічною дитиною на руках утікати до рідного Червонограда.

Наталія Васько стала щасливою з третьої спроби

Через безгрошів’я прийшлося залишити Юлечку на маму, а самій податися до Києва на заробітки. У театрі в Наталі трапився роман із працівником сцени, який був набагато молодший за неї. На жаль, ці стосунки, які тривали понад рік, перервала трагедія – молодик загинув.

Колишня дружина Андрія не може змиритися з втратою чоловіка

З Андрієм Шестовим зірка познайомилася дорогою з Одеси до Києва. Потім доля знову звела їх в південному місті. Була така хурделиця, що вони не могли виїхати. Це був знак – повинні бути разом.

Чоловік запевняє, що розлучився з дружиною ще до знайомства з Васько. Натомість Інеса ще судилася з благовірним до 2017-го і добряче псувала закоханим життя, розповсюджуючи чутки в соцмережах, що Андрій не дає грошей на двох їхніх синів, а акторка розбила сім’ю.

Наталія та Андрій стали чоловіком та дружиною перед Богом 28 лютого 2022 року, коли країну вже охопила велика війна. Раніше не могли цього зробити, оскільки колишня Андрія намагалася всіляко зіпсувати їм життя.

Популярне

Схожі статті

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.

Повітряні пончики на молоці – м’які, пухкі та ароматні: як я зібрала навколо дверей чергу із сусідів

Сьогодні ми разом приготуємо неймовірно смачні, пухкі та ароматні пончики на молоці. Рецепт доступний для приготування вдома: легко швидко та смачно.