Tayanna одного коханого повернула законній дружині, іншого віддала Ані Лорак: “Це було велике кохання. Дуже”

Tayanna частенько роздає інтерв'ю, з яких можна скласти враження про особисте життя співачки. Першим великим коханням зірки став одружений продюсер, другим – батько сина.

Довгих 10 років тоді ще не Tayanna, а Тетяна Решетняк була по вуха закохана у свого продюсера Дмитра Клімашенка. Наявність у чоловіка дружини та двох доньок юнку не зупинили.

Tayanna розповіла про невдалі романи

Спочатку Тетяна була на бек-вокалі в Дмитра. Згодом увійшла до складу дівочого гурту “Гарячий шоколад”, де співала 4 роки поспіль. Писала пісні для дівчат й мала роман зі своїм продюсером. Коли врешті втямила безперспективність цих стосунків, розірвала контракт і виплатила колишньому 50 тис.доларів компенсації.

Tayanna розповіла про невдалі романи

Сам Дмитро Клімашенко не вважає стосунки з колишньою підопічною чимось особливим. Так, щось було, але несерйозно, бо він одружений. До речі, Tayanna попросила вибачення в Аніки за те, що влізла в сім’ю, а та заспокоїла, мовляв, усе гаразд.

Tayanna розповіла про невдалі романи

Друге велике кохання Тетяни привело дівчину до РАЦСу й народження сина. За 2 роки після розриву з продюсером вона вийшла заміж за Єгора Гліба. В цьому шлюбі на світ з’явився син Даніель.

Tayanna розповіла про невдалі романи

Єгор був набагато молодший за жінку, то, напевно, був не готовий до сімейних стосунків. Разом вони були всього 3 роки. Після цього Гліб подався до москви. Деякий час мешкав з Ані Лорак. Навіть Даніеля познайомив з донькою співачки. Але й там довго не затримався.

Про сина вряди-годи батько згадує і навіть дає якісь гроші. Та якщо розділити ці суми на 11 років, то вийде якийсь мізер. Зустрічаються тато з нащадком дуже рідко на нейтральній території в ОАЕ. Отже, і з цим чоловіком у Таяни нічого не вийшло.

Популярне

Схожі статті

Після першого шматочка хочеться ще і ще: як я готую соковитий “Медовик” всього за 30 хвилин – торт-знахідка

Ледачий рецепт торта "Медовик", швидке, смачне та легке приготування в домашніх умовах, без розкатки коржів. Готуйте разом із нами цю смакоту та пригощайте своїх рідних.

Віктор Ющенко розпустив руки, відчитавши молодого блогера, який не любить мед: “Козаче, ти що, з дуба впав?”

Мільйон з гаком переглядів набрав у ТікТоці ролик із третім президентом України Ющенком. Віктор Андрійович, почувши слова блогера про мед, не стримався й відвісив молодику запотиличника.

Чому Надя Дорофєєва, Андрій Данилко та інші зірки досі не мають дітей: історії бездітних артистів

Хто з українських зірок досі не має дітей? Дорофєєва, Данилко та інші поділились своїми історіями, чому вони бездітні, що заважає їм та які саме причини мають - розкриваємо правду зірок.