20 років прожити разом – не поле перейти: тривалі шлюби Олени Кравець, Маші Єфросиніної, Олександра Педана

Зазвичай у шоубізі люди частенько сходяться та розходяться. Але трапляються й міцні стосунки, які переживають не одне десятиліття. Є й такі, що вже відзначили 20-річчя з дня весілля.

Олена та Сергій Кравці

Познайомилася пара ще в студентські роки, коли грали в КВК. У 2002 році, коли Олена завагітніла, побралися. Невдовзі на світ з’явилася донечка Маша. Спочатку жили дуже скромно, як і більшість українців.

Міцні пари шоубізнесу, що разом понад 20 років

Та коли перебралися до Києва, все різко змінилося. Шалена популярність призвела до гарних статків. Тож у 2016-му подружжя дозволило собі поповнення. Двійнята Катя і Ваня ледь не призвели до розлучення пари. Та якось втрималися на плаву і разом уже 22 роки.

Маша Єфросиніна та Єгор Хромаєв

Теж не без криз, але разом уже 21 рік. Познайомилися вони на відпочинку в Ялті. Маша першою зізналася у коханні. Після одруження на світ з’явилася донька Нана. У 2013-му розбіглися й цілий рік жили окремо.

Міцні пари шоубізнесу, що разом понад 20 років

Врешті помирилися. Ще й синочка Сашка народили. Нині ходять настійливі чутки, що Тимур і Маша мають намір розлучитися. Та на 45-річчя ведучої чоловік щемко привітав благовірну з ювілеєм. Будемо сподіватися, що в родині врешті все буде гаразд.

Олександр та Інна Педани

Телеведучий вже 21 рік поряд зі своєю половинкою. Вперше Сашко побачив юнку ще в школі під час КВК. Потім їхні шляхи перетнулися, коли стали студентами. На цей раз Педан свого шансу не проґавив. Запросив Інну на побачення й більше не відпускав від себе.

Міцні пари шоубізнесу, що разом понад 20 років

Першою у пари народилася донька Валерія. Згодом знайшовся синочок Марк. Олександр дякує дружині, що не поїхала з Києва під час повномасштабного вторгнення й таким чином зберегла їхній шлюб на відміну від багатьох інших зіркових пар.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!