У постійному пошуку вічного кохання: хто з українських зірок, окрім Віктора Павліка, розлучався найчастіше

Для багатьох творчих особистостей емоції є невіддільною частиною життя. Вони черпають натхнення як у бурхливих стосунках, так і у драматичних розлученнях.

Творчі, а, особливо, зіркові особи завжди привертали до себе увагу не лише своїми талантами, але й особистим життям, яке часто вирує справжніми пристрастями. Пошук вічного кохання, постійні зміни партнерів і бурхливі емоції — усе це невіддільна частина життя багатьох знаменитостей.

Віктор Павлік та Володимир Остапчук

Віктор Павлік та Володимир Остапчук зі своїми теперішніми дружинами. Скриншот фото з Мережі

Одним з яскравих прикладів є Віктор Павлік, відомий український співак, який одружувався чотири рази. Навіть проживши з однією зі своїх дружин майже 2 десятки років, співак вирішив, що їхні шляхи повинні розійтися. Але кожен його шлюб приносив артисту нові емоції, натхнення та життєві уроки. Для Павліка творчість та особисте життя нерозривно пов’язані, і кожен новий етап у стосунках відбивався у його піснях.

Телеведучий Володимир Остапчук, який також одружувався тричі, не менш відомий своїми особистими драмами. Перший шлюб з Оленою Войченко закінчився гучним розлученням, яке обговорювала вся країна. Потім був шлюб з Христиною Горняк, який теж не тривав довго. Як довго триматиме його останній шлюб з жінкою, набагато молодшою за нього, покаже час.

Ірина Білик та Іво Бобул

Ірина Білик та Іво Бобул. Скриншот фото з Мережі

Ірина Білик — ще одна яскрава постать на українській сцені, яка тричі виходила заміж. Кожен її шлюб був сповнений пристрастей та конфліктів, які, однак, лише підсилювали її творчість. Білик завжди відверто говорила про свої почуття та переживання, і саме ця відвертість робила її пісні такими щирими та популярними.

Іво Бобул, легенда української естради, також тричі ставав на весільний рушник. Кожен його шлюб був сповнений любові, пристрастей і, на жаль, розчарувань. Але кожне розлучення ставало новою сходинкою у його творчості, даруючи слухачам нові пісні, наповнені справжніми почуттями.

Популярне

Схожі статті

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.

Повітряні пончики на молоці – м’які, пухкі та ароматні: як я зібрала навколо дверей чергу із сусідів

Сьогодні ми разом приготуємо неймовірно смачні, пухкі та ароматні пончики на молоці. Рецепт доступний для приготування вдома: легко швидко та смачно.