Сестра з сестрою, як річка з водою: в чому схожість невістки Віктора Ющенка Лізи з сестрою Машею Єфросиніною

Сестри Маша Єфросиніна та Ліза Ющенко завжди викликали зацікавленість: одна через свою професійну та громадську діяльність, а друга — через особисте життя та родинні зв'язки з відомою особою.

Але останнім часом ці жінки привернули до себе увагу  в іншому ракурсі.

Обидві жінки опинилися під прицілом критики за своє бажання жити на широку ногу та демонструвати розкішне життя, попри складні часи для України.

Схожість сестер

Сестри — Маша та Ліза — мають багато спільного. Вони люблять носити брендовий одяг, дорогі прикраси та не приховують свого бажання жити на широку ногу.

Маша Єфросиніна з сестрою Лізою Ющенко. Скриншот фото з Мережі

Ліза, невістка колишнього президента України Віктора Ющенка, живе в росії у шлюбі з тамошнім мільйонером та активно демонструє своє розкішне життя в соціальних мережах. Вона часто публікує фотографії у дорогих нарядах, з розкішними автомобілями та іншими атрибутами заможного життя.

Сама Маша нещодавно була спіймана на демонстрації дорогого одягу на своєму Дні народження.

Маша Єфросиніна демонструє наряди та прикраси. Скриншот фото з Мережі

Можливо на це ніхто не звернув би особливої уваги, але Маша Єфросиніна, відома українська телеведуча та громадська діячка, нещодавно потрапила під хвилю критики через свої подвійні стандарти. Єфросиніна неодноразово висловлювалася проти своїх колег, які хизуються дорогими нарядами, автомобілями та подарунками в той час, коли країна переживає важкі часи. Вона закликала до стриманості та відповідальності, підкреслюючи необхідність солідарності з тими, хто потерпає від наслідків війни.

Нагадаємо, що цей випадок викликав обурення у тих, кого нещодавно критикувала журналістка — Олександра Волошина, Анни Трінчер, Катерини Полтавської, які звинуватили її у лицемірстві та подвійних стандартах. Ситуацію ускладнює той факт, що Маша не висловлює такої ж критики на адресу своєї сестри Лізи.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!