Сергій Ребров одружився з коханкою: як виглядає футбольний тренер у 50 років і куди поділася перша дружина

Сергій Ребров днями відзначив 50-річний ювілей. Поряд перебувала 35-річна дружина Анна. Тож можемо роздивитися, як нині виглядає видатний напарник Андрія Шевченка.

Сергію Реброву разом з Шевченком, Шовковським та іншими футболістами пощастило грати за “Динамо”, коли головним тренером був Валерій Лобановський. Цей період в історії футбольного клубу був найвдалішим.

Сергій Ребров одружився таємно від усіх

Нині здібний учень великого майстра сам перекваліфікувався у тренери, займаючись українською збірною. Схоже, в особистому житті півсторічного ювіляра все гаразд, адже обіймаються з дружиною на світлині. Анна написала теплі слова:

“Не втомлююся дякувати долі за нас. За наші взаємини, сім’ю та наших хлопчаків! Ти – наш компас. Веди нас по життю і далі, а ми завжди будемо поряд”.

Анна з Сергієм познайомилися 2013 року. За 3 роки зіграли весілля. У цьому шлюбі народилося двоє хлопчиків Олександр та Микита. Старшому сину Реброва від першого шлюбу вже 25 років. Дмитро опанував татову професію та займається футболом у Великобританії.

Сергій Ребров одружився таємно від усіх

Стосунки з Анною Ребров ретельно приховував від загалу, оскільки на той момент ще був одруженим із Людмилою. З першою дружиною футболіста сталася дуже прикра історія. Жінка, керуючи позашляховиком, врізалася у “Жигулі”.

Водій легковика опинився у лікарні, а його дружина, що сиділа поряд, загинула. Після цього Людмила разом із сином виїхала до Великобританії. Більше вона в Україну не поверталася.

Схоже, чоловік особливо не переймався самотністю, бо уже мав Анну. Про те, що голубки побралися, широкий загал дізнався у 2016 році, коли дівчина змінила у соцмережах прізвище на Реброва, а Сергій поставив статус – “у шлюбі”.

Популярне

Схожі статті

Теща-красуня, а дружина – лялечка: як виглядають жінки Віктора Павліка, з якими він проводить весь свій час

Відомий український артист Віктор Павлік живе в оточенні красивих жінок. Нещодавно його дружина Катерина Репяхова вирішила показати тещу зіркового обранця – свою маму.

Потап публічно звернувся до Максима Галкіна не українською: що сказав чоловік Каменських чоловіку Пугачової

Український репер Потап, який виїхав з України ще у 2022 році звернувся до Максима Галкіна не українською. Що саме сказав чоловік Насті Каменських російському гумористу.

Варю смачне сало: всі думають, що це копчене чи покупна грудинка – такого завжди мало. Мій ходовий рецепт

Якщо хочеться поласувати копченим салом, беріться до соєвого соусу. Проваривши у ньому жирні шматочки, вийде ідеальна ситна закуска. Гості не відрізнять від того, що з коптильні.