Українські зірки, які побралися з іноземцями: Еліна Світоліна, Андрій Шевченко, Ірина Сопонару й Камалія

Кохання не знає кордонів та національностей, і українські зірки підтверджують це. Багато відомих українських особистостей знайшли своє щастя за межами рідної країни, побравшись з іноземцями.

Серед них — тенісистка Еліна Світоліна, футболіст Андрій Шевченко, співачка Камалія та акторка Ірина Сопонару.

Еліна Світоліна та Гаель Монфіс

Еліна Світоліна, одна з найуспішніших тенісисток України, знайшла своє кохання на тенісному корті. Її обранцем став французький тенісист Гаель Монфіс. Їхні стосунки розпочалися у 2018 році, і з того часу пара стала однією з найпопулярніших у світі тенісу. У липні 2021 року вони одружилися, і ця подія стала справжнім святом для їхніх шанувальників. Попри різні культурні традиції, Світоліна та Монфіс зуміли створити гармонійну та щасливу родину.

Андрій Шевченко та Крістен Пазік

Відомий український футболіст Андрій Шевченко вже давно здивував світ своїм шлюбом з американською моделлю Крістен Пазік. Пара познайомилася на одній з модних подій у 2002 році, і з того часу вони не розлучалися. У 2004 році Андрій та Крістен одружилися, і тепер виховують чотирьох синів.

Камалія та Мохаммад Захур

Українська співачка Камалія, справжнє ім’я якої Наталія Шмаренкова, також знайшла своє щастя за кордоном. Її обранцем став пакистанський бізнесмен Мохаммад Захур. Камалія та Захур виховують двох дочок, а також активно займаються благодійністю та підтримкою мистецтва.

Ірина Сопонару та Ріс

Ірина Сопонару, зірка “Жіночого кварталу”, також знайшла своє кохання за кордоном. Її обранцем став британець Ріс. Вони одружились у цьому році і тепер насолоджуються сімейним життям, часто подорожуючи між Україною та Великою Британією.

Історії цих зіркових осіб надихають та показують, що справжнє кохання завжди знаходить свій шлях, в якій би країні твоя половинка не проживала.

Популярне

Схожі статті

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.

Повітряні пончики на молоці – м’які, пухкі та ароматні: як я зібрала навколо дверей чергу із сусідів

Сьогодні ми разом приготуємо неймовірно смачні, пухкі та ароматні пончики на молоці. Рецепт доступний для приготування вдома: легко швидко та смачно.