Як виглядає зять мами Вєрки Сердючки Інни Білоконь: найкраща подруга Андрія Данилка тепер теща і бабуся

Інна Білоконь 20 років поспіль грає роль мами Вєрки Сердючки Інни Адольфівни. Та Вєру так і не спромоглася видати заміж. А свою власну доньку одружила й онучку дочекалася.

Багато хто з шанувальників думають, що Андрій Данилко та його сценічна мама Інна Білоконь є парою, адже вони проводять чимало часу разом не лише на сцені, але й за відпочинком.

Та насправді у Полтаві мешкає Іннин законний чоловік Олег Макогон. Допоки матуся поневірялася по гастролях, він устиг виростити їхню спільну доньку Яну. В обласному центрі дівчина отримала диплом комерційного технікуму.

Як виглядає зять мами Вєрки Сердючки

Дали освіту продовжила у Польщі. Чи зустріла кохання за кордоном, чи поїхала туди вже зі своїм хлопцем, невідомо. Сама артистка лише виклала в мережу світлину доньки з весілля й показала зятя. Але жодних подробиць, хто він і звідки, не навела. Просто біля світлини молодят поставила смайлик – знак нескінченності.

Яна зі своїм обранцем довго не барилися. Торік восени стали на весільний рушник, а навесні зробили 55-річну тещу Інну бабусею. Ще до пологів Яни матуся з донькою влаштували ошатну фотосесію, убравшись у все біле.

Донька Яна зробила Інну Білоконь бабусею

Дівчина накинула на плечі лише чорний піджак, прикрашений трьома величезними трояндами. Інна зробила веселий підпис до відео, виклавши його в Інстаграм:

“Оплачено спонсором”.

Спочатку в мережі можна було побачити світлини Яни-нареченої, де не було видно обличчя її обранця. Згодом постать зятя Білоконь було розсекречено. Підписники мами Вєрки Сердючки побажали молодятам щастя.

І воно не забарилося. У квітні команда Вєрки Сердючки привітала колегу з народженням онучки. Чекаємо, коли новоспечена бабуся зголоситься показати загалу свою крихітну манюньку й оприлюднить її ім’я.

Популярне

Схожі статті

Взимку ця консервація вас виручить не раз: закриваю кабачки, що схожі на м’ясо, бо мариную їх як шашлики

У цій статті ми поділимося унікальним рецептом маринованих кабачків, які смаком нагадують м'ясо, завдяки спеціальному маринаду, схожому на той, що використовують для шашликів.

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.