Засиділися по вуха: Марічка Падалко, Мазур, Мосейчук та інші ведучі 1+1, які працюють на ТБ понад 10 років

Українське телебачення багате на яскраві особистості, які вже багато років є улюбленцями глядачів. Серед них особливо виділяються Марічка Падалко, Алла Мазур та Наталія Мосейчук.

Ці ведучі стали справжніми символами українського телебачення, і без них важко уявити сучасні телеекрани. Вони працюють у медіасфері понад 10 років, і за цей час їхні обличчя стали невіддільною частиною телевізійних новин та шоу.

Марічка Падалко

48-річна Марічка Падалко – одна з найвідоміших та найулюбленіших телеведучих України. Вона працює на телеканалі “1+1” з 2002 році і починала кар’єру з ведучої спортивних новин. За цей час Падалко здобула довіру глядачів завдяки професіоналізму, щирості та відкритості.

Зараз телеведуча часто бере участь у соціальних проєктах, підтримує благодійні ініціативи та активно веде свій блог у соціальних мережах.

Алла Мазур

Алла Мазур – ще одна видатна постать українського телебачення. Вона є обличчям новин на телеканалі “1+1” і працює в телебаченні вже понад 20 років. Її голос та зовнішність знайомі мільйонам глядачів, а професійні якості викликають повагу і захоплення.

58-річну Мазур неодноразово визнавали найкращою телеведучою новин в Україні. Вона є рекордсменкою професійних нагород — здобула вісім статуеток Телетріумф.

Подолавши онкологію, пані Алла бере участь у просвітницьких та благодійних заходах на цю тему.

Наталія Мосейчук

Наталія Мосейчук також є важливою частиною українського телебачення. Вона працює на телеканалі “1+1”, де веде інформаційні випуски новин, з 2006 року. 51-річна Наталія відзначається високим рівнем професіоналізму та вмінням тримати увагу глядачів. Вона часто бере інтерв’ю у перших осіб держави, є ведучою ток-шоу “Право на владу” та кураторкою премії для вчителів Global Teacher Prize Ukraine.

Про свою роботу телеведуча нещодавно розповіла в інтерв’ю.

Популярне

Схожі статті

Мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь вперше показала свою маму: жінка з гумором і татуажем брів (Відео)

Відома українська артистка Інна Білоконь майже ніколи не показувала свою родину. Втім, не так давно зірка вирішила продемонструвати на кадрах рідну маму.

Після першого шматочка хочеться ще і ще: як я готую соковитий “Медовик” всього за 30 хвилин – торт-знахідка

Ледачий рецепт торта "Медовик", швидке, смачне та легке приготування в домашніх умовах, без розкатки коржів. Готуйте разом із нами цю смакоту та пригощайте своїх рідних.

Віктор Ющенко розпустив руки, відчитавши молодого блогера, який не любить мед: “Козаче, ти що, з дуба впав?”

Мільйон з гаком переглядів набрав у ТікТоці ролик із третім президентом України Ющенком. Віктор Андрійович, почувши слова блогера про мед, не стримався й відвісив молодику запотиличника.