Скільки пластичних операцій зробила за свою кар’єру Тіна Кароль та чи правда, що вона полюбляє ботокс (ФОТО)

Відома українська співачка Тіна Кароль привертає до себе багато уваги. Розповідаємо, скільки разів знаменита артистка змінювала свою зовнішність та як це вплинуло на неї.

Український блогер Дмитро Святов на своїй Інстаграм-сторінці випустив нове відео, в якому провів аналіз зовнішності відомої артистки. Блогер порівняв старі фотографії поп-діви з її новими світлинами. У результаті можна було запідозрити, що Тіна Кароль і дійсно робила пластику.

Пластичні операції Тіни Кароль

Перш за все, Святов звернув увагу на ніс української співачки. Блогер продемонстрував старі світлини, на яких він був злегка ширшим, а кінчик під час сміху опускався донизу. Це можна було виправити двома способами – за допомогою ботоксу або акуратної ринопластики.

У мережі запідозрили, що українська співачка Тіна Кароль робила пластичні операції
У мережі запідозрили, що українська співачка Тіна Кароль робила пластичні операції

Разом із тим, блогер Дмитро Святов припустив, що насправді Тіна Кароль могла просто виправити свій ніс за допомогою косметики. Вдалий контурінг може візуально зробити ніс мініатюрнішим і тоншим, а тому говорити напевно, що зірка робила пластику, не варто.

Помітив блогер Святов і те, що зовнішні кінчики брів Тіни Кароль із часом підтягнулися догори. За словами чоловіка, такого результату можна було досягти також за допомогою ботоксу – лягати на хірургічний стіл було необов’язково.

У мережі запідозрили, що українська співачка Тіна Кароль робила пластичні операції
У мережі запідозрили, що українська співачка Тіна Кароль робила пластичні операції

Ефект ліфтингу може також підсилюватись через те, що рідне волосся артистки завжди стягнуте під накладною перукою. За словами Святова, без перуки в Тіни Кароль очі не настільки натягнуті, як тоді, коли вона носить штучне волосся.

Помітив Святов і те, що на лобі відомої української співачки відсутня міміка, а біля очей немає зморшок. Це, на думку блогера, свідчить про те, що знаменитість полюбляє ботокс.

Популярне

Схожі статті

Мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь вперше показала свою маму: жінка з гумором і татуажем брів (Відео)

Відома українська артистка Інна Білоконь майже ніколи не показувала свою родину. Втім, не так давно зірка вирішила продемонструвати на кадрах рідну маму.

Після першого шматочка хочеться ще і ще: як я готую соковитий “Медовик” всього за 30 хвилин – торт-знахідка

Ледачий рецепт торта "Медовик", швидке, смачне та легке приготування в домашніх умовах, без розкатки коржів. Готуйте разом із нами цю смакоту та пригощайте своїх рідних.

Віктор Ющенко розпустив руки, відчитавши молодого блогера, який не любить мед: “Козаче, ти що, з дуба впав?”

Мільйон з гаком переглядів набрав у ТікТоці ролик із третім президентом України Ющенком. Віктор Андрійович, почувши слова блогера про мед, не стримався й відвісив молодику запотиличника.