Сину Марини Павло Зібров дав своє прізвище, а рідному заборонив змінювати: чи спілкується первісток із татом

Рідних дітей у Павла Зіброва двоє – син Сергій та донька Діана. Але є ще Олександр Зібров – син другої дружини співака. Чи дружать нащадки артиста між собою та чи спілкуються з зірковим татом?

Перший шлюб Павла Зіброва тривав дуже недовго. Хоча подружжя встигло народити сина Сергійка. Одного дня Тетяна заявила, що покохала іншого й не бажає жити з чоловіком.

Павло всіляко вмовляв молодичку зберегти шлюб заради первістка, але вона була налаштована рішуче. Нині Зібров навіть вдячний жінці за те, що завела тоді коханця й пішла до нього. Адже, якби жили разом, він би не зустрівся з Мариною і не зазнав справжнього сімейного щастя.

Чи спілкується Павло Зібров зі своїм сином: старший Сергій

У другому шлюбі народилася донька Діана, а син Марини Сашко став названим сином артиста і навіть носить його прізвище. Допоки рідний Сергійко був маленьким, тато брав його до себе погостювати, але хлопчик поводився не дуже ввічливо стосовно Марини.

Напевно, дитина не усвідомлювала, що ініціатором розлучення стала саме його мама, а не тато. І тому відчував ревнощі до другої дружини батька. Допоки навчався у школі та був студентом, батько з сином зрідка бачилися.

Чи спілкується Павло Зібров зі своїм сином: пасинок Олександр, дружина Марина, донька Діана

Нині вони не спілкуються зовсім. Не підтримує Сергій стосунків і з сестрою Діаною. Павло Миколайович вважає, тому що син одружився й опікується власною сім’єю. Але готовий підставити старшому нащадку плече, якщо він цього потребуватиме.

Коли Зібров застав дружину за зрадою, хлопчику минуло всього 2 роки, тож він не встиг прив’язатися до батька. Тетяна вийшла заміж за коханця й живе з ним і досі. Був час, коли вона зверталася до Павла з проханням дозволити Сергію носити прізвище її нового чоловіка, але артист на це не пристав.

Тож Сергій так і виріс Зібровим. А от названому сину Олександру Павло Миколайович дав своє прізвище залюбки. То він теж Зібров. З пасинком у співака хороші дружні стосунки.

Популярне

Схожі статті

Шлях від Інни Бордюг до Злати Огнєвіч: переїзд до Криму, невдале перше кохання, непорозуміння з сестрою

Коли ще співачка Злата Огнєвіч була Інною Бордюг, перші 5 років життя вона мешкала з батьками на березі Баренцевого моря в далекому Мурманську. Вже згодом родина перебралася до Криму.

Скільки не зроблю малинового желе влітку, все одно взимку буде мало: готую без желатину, застигає як камінь

Коли вдосталь наїлися малини, надлишки можна законсервувати на зиму. Малинове желе можна приготувати, не додаючи желатин. Узимку буде справжньою знахідкою до млинців чи оладок.

Це після слів матері про її бойфренда: Уляна Матвієнко зізналася, як ставиться до творчості Тоні Матвієнко

Відома українська співачка Тоня Матвієнко виховує доньку Уляну. Нещодавно дівчина вирішила публічно висловитись про те, як ставиться до творчості своєї мами.