Українська та американська дружини Євгена Рибчинського: народили синів, а одна з них стала королевою краси

Євген Рибчинський успадкував від видатного татуся здатність писати вірші. Натомість подружня вірність чоловіку від батька не передалася. Він двічі одружувався та розлучався. Має 4 синів.

Перший шлюб Євгена Рибчинського був студентським. З Анастасією син Юрія Рибчинського побрався у 19 років. На світ з’явився первісток Марк, але це не врятувало родину від розпаду.

З другою дружиною Юлією Євген одружився у 2006-му році й на деякий час опинився у США. Жінка подарувала коханому трьох синів – Данила, Георгія, Івана. Та після Революції гідності Рибчинський повернувся назад до України, ставши народним депутатом ВР VIII скликання.

Євген Рибчинський розлучився з двома дружинами: з синами

Жінка навідріз відмовилася покидати Америку, тому довелося розлучитися. Це трапилося 2018 року. Юлія частенько звинувачувала колишнього, що покинув її з дітьми напризволяще й не платить аліментів на синів.

Євген Рибчинський розлучився з двома дружинами: дружина Юлія

У 2019 році скаржилася, що залишилася без житла і не має продуктів, щоб нагодувати нащадків. Сповіщала, що живуть усього на 300 доларів на місяць, а американці збирають пожертви для їхньої родини.

Євген Рибчинський розлучився з двома дружинами: син Мирон із дружиною та Левом

Та, певно, злидарювали українські біженці не довго. Оскільки вже у 2022 році Юлія Рибчинська стала “Міс Коннектикут 2022”, отримавши можливість представляти цей американський штат на конкурсі краси Ms. America Pageant.

Євген Рибчинський розлучився з двома дружинами: з онуком

У 2020 році старший син Рибчинського одружився з Вікторією. До цього пара завела собаку й почала зводити будинок. Мирону було вже за 30, тож тато похвалив нащадка за подібну обачність на відміну від власних помилок молодості.

Торік у серпні молода родина поповнилася первістком Левом, тож пан Євген став дідусем. До Києва повернувся й Данило, який, навчаючись в Америці, примудрився скласти іспити з української мови краще, аніж більшість його однолітків, які весь цей час провели в Україні.

Популярне

Схожі статті

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.

Повітряні пончики на молоці – м’які, пухкі та ароматні: як я зібрала навколо дверей чергу із сусідів

Сьогодні ми разом приготуємо неймовірно смачні, пухкі та ароматні пончики на молоці. Рецепт доступний для приготування вдома: легко швидко та смачно.