Паспорт бреше: Ніні Матвієнко та Андрію Миронову переплутали дату народження, а Ганні Сумській скостили рік

У радянські довоєнні часи частенько траплялися помилки в документах. От і змушені були знамениті люди відзначати день народження зовсім не в той день, коли народилися.

Ганна Сумська

Ганна Іванівна народилася у 1932 році, хоча у паспорті було записано, що в 1933-му. Заслужена артистка України пережила Голодомор, Другу світову війну, шалені 90-ті. Закінчилося XX сторіччя і, здавалося, що тепер усе буде гаразд. Але ні.

У паспорті Сумської, Матвієнко та Миронова виявлено помилки

В останні дні життя видатної акторки до України вдерлися окупанти. Довкола йшли бої, прилітали ракети, а доньці Ользі довелося через Фейсбук домовлятися про поховання мами у лютому 2022 року. Родина забирала тіло жінки з моргу під акомпанемент балістичних ракет.

Ніна Матвієнко

Ніна Митрофанівна з’явилася на цей світ 13 жовтня 1947 року. У них із найстаршим братом була одна дата народження. Але тоді існувало таке правило, що дітям, народженим 10 числа, давали манну крупу.

У паспорті Сумської, Матвієнко та Миронова виявлено помилки

Матуся вирішила схитрувати й записала донечку на 10-те. Отож отримала подачку від держави. Але Ніна Митрофанівна знала справжню дату свого народження і завжди за життя відзначала свято напередодні Покрови.

Андрій Миронов

Цьому видатному актору записали в документах не лише несправжню дату народження, але й прізвище змінили. Народився Андрій Олександрович 7 березня 1941 року. Але матуся – своєрідна жінка – вирішила записати сина на 8 березня як подарунок жінкам.

У паспорті Сумської, Матвієнко та Миронова виявлено помилки

Перейми в акторки почалися просто на сцені, тож відразу після концерту й відправилася народжувати. Попервах хлопчик носив прізвище свого тата Олександра Менакера. Коли у 1950 році на весь союз прогриміла справа лікарів, кмітлива жінка втямила, що сину з таким прізвищем буде дуже важко пробитися у житті, тому швиденько переписала Андрія на своє.

Популярне

Схожі статті

Це після слів матері про її бойфренда: Уляна Матвієнко зізналася, як ставиться до творчості Тоні Матвієнко

Відома українська співачка Тоня Матвієнко виховує доньку Уляну. Нещодавно дівчина вирішила публічно висловитись про те, як ставиться до творчості своєї мами.

Від богатиря не народити Мизиночку: дружина Олександра Усика вперше показала їхню 4-місячну доньку

Не так давно відомий український боксер і спортсмен Олександр Усик став батьком. Його дружина Катерина вперше показала зовнішність їхньої доньки.

Життя в Німеччині йде на користь, а здоров’я стає міцнішим: як виглядає Винник після дворічного лікування

Олег Винник давно переїхав з України. Нещодавно у мережі з'явились найсвіжіші фотографії знаменитості, на яких видно, як популярний артист виглядає нині.