Алла Пугачова, Софія Ротару, Ада Роговцева тоді і зараз: як змінилися відомі артистки за 50 років на сцені

Ці легендарні артистки на сцені вже понад 50 років і зараз публіка вже й не пам'ятає, якими вони були у молодості. Софія Ротару, Алла Пугачова, Ада Роговцева були справжніми красунями.

Зараз цих артисток називають легендарними. Це дійсно так, адже вони протягом 50 років продовжують сяяти на сцені і бути одними з найвідоміших зірок шоу-бізнесу.

Більшість зараз і не пригадає, якими були співачки Софія Ротару, Алла Пугачова та акторка Ада Роговцева у молодості та на початку своєї кар’єри. А були вони справжніми красунями.

Софія Ротару

Як виглядала Софія Ротару в молодості
Як виглядала Софія Ротару в молодості

Зараз Софії Ротару 76 років і публіка досі захоплюється її вродою. Співачка зараз не виглядає на свій вік і має приголомшливий вигляд. Та в молоді роки Ротару своєю красою просто зводила з розуму. Струнка, з довгим чорним волоссям і дуже гарними рисами обличчя – саме такою була Ротару.

Алла Пугачова

Як виглядала Алла Пугачова в молодості
Як виглядала Алла Пугачова в молодості

На відміну від Софії Ротару Аллу Пугачову ніколи не вважали іконою краси. Навіть в молоді роки Алла Борисівна завжди була “в тілі”, мала досить грубі риси обличчя і не ідеальну посмішку, через щілину у зубах. Та ця артистка мала настільки потужну харизму, що будь-які її недоліки враз ставали непомітними. Ймовірно саме на цю харизму “клюнув” молодший на 27 років Максим Галкін, з яким Пугачова у стосунках вже понад 20 років.

Зараз Пугачовій 75. Вже у зрілому віці вона сильно схудла і захопилася пластичними операціями. Варто відзначити, що на свій вік Пугачова виглядає приголомшливо.

Ада Роговцева

Як виглядала Ада Роговцева в молодості
Як виглядала Ада Роговцева в молодості

Акторка Ада Роговцева почала свою акторську кар’єру, коли їй не було і 20. Зараз артистці 86 років і вона ще продовжує зніматися у фільмах та серіалах.

Крім свого акторського таланту Ада завжд вирізнялася яскравою зовнішністю. Вона була дуже гарною в молоді роки і зараз виглядає доглянутою та привабливою жінкою. Роговцева виглядає мінімум на 10 років молодше свого реального віку.

Популярне

Схожі статті

Біла сукня їй так личить, але коштує чимало: Тіна Кароль зізналась, скільки заплатила за сценічне вбрання

Тіна Кароль, відома українська співачка та поп-діва, завжди вражає своїх шанувальників не тільки неймовірним голосом, а й бездоганним стилем.

Чорним по червоному: що майстри зашифрували у вишиванці Олександра Усика, яку він одягнув перед боєм з Ф’юрі

У цій статті ми розкриємо таємниці, які майстрині вклали у вишиванку, що вдягнув Олександр Усик на зважування перед змаганням з Тайсоном Ф'юрі, та розшифруємо її символіку.

Повітряні пончики на молоці – м’які, пухкі та ароматні: як я зібрала навколо дверей чергу із сусідів

Сьогодні ми разом приготуємо неймовірно смачні, пухкі та ароматні пончики на молоці. Рецепт доступний для приготування вдома: легко швидко та смачно.