Три перші забракував, а наступну покохав: Іво Бобул знайшов щастя у четвертому шлюбі – як виглядає кохана

Іво Бобул, який днями відзначить 71-річчя, ще той ловелас. Одружувався 4 рази. Та лише нині задоволений своєю дружиною. Про трьох попередніх і чути нічого не хоче.

Четверта дружина Іво Бобула до весілля працювала психологинею. Та після народження Данила артист заборонив Наталії ходити на роботу – нехай займається сином. Різниця між чоловіком та жінкою складає 12 років, та лише у цих стосунках у співака виникла гармонія.

Познайомилися вони у середині 90-их років. Бобул виступав у ресторані, а Наталія відпочивала там з іншим. Іво побачив жінку, і йому стало цікаво, як вона цілується. Того вечора він спробував це.

Іво Бобул 4 рази одружувався: з Наталією

Великої гулянки під час розпису не влаштовували. Розписалися й попрощалися, бо співак мав їхати виступати на концерті. Відтоді живуть душа в душу, а син невдовзі відзначить 20-річчя.

Попередницею Наталії була Лілія Сандулеса. Вони з Іво почали співати разом з 1991 року в Чернівцях. Прожили разом 10 років. А потім Бобул пішов, залишивши колишній дружині квартиру.

Іво Бобул 4 рази одружувався: з Лілією Сандулесою

Клявся-божився, що більше з Лілією не перетинатиметься, навіть не знає, де вона мешкає. Але нещодавно знову заспівали дуетом, як у старі добрі часи. За 20 років розлуки колишні образи притупилися, тож змогли врешті порозумітися.

Від перших двох шлюбів в артиста є двоє дітей – Руслан та Людмила. Їхніх матерів Бобул називає меркантильними. Перша дружина дуже сильно дослухалася до порад своєї мами. Тож розлучилися через тещу.

Іво Бобул 4 рази одружувався: з Данилом

Друга сама покинула Іво, бо знайшла іншого, більш перспективного. Артист весь час перебував на гастролях, тож міг не з’являтися вдома по 3 місяці. От дружина й зрадила.

Данило нині навчається в університеті. У батька з сином чудові стосунки й повне взаєморозуміння. Руслан навіть прізвище тата не носить. Вони практично не спілкуються, та коли старший син потребував допомоги, Бобул не відмовив.

Людмилі на весілля татусь подарував квартиру. Згодом дізнався, що житло було продано, а онуки народного артиста живуть бозна-де. Довелося придбати ще одну квартиру.

Популярне

Схожі статті

Я не повірила, що можна приготувати картопляну запіканку з беконом за хвилини: шикарний лайфхак із каструлею

Картопляна запіканка з беконом за хвилини — це ідеальний варіант для швидкої та смачної вечері або обіду. Використовуючи цей простий лайфхак, ви можете значно скоротити час приготування.

Встала на захист коханого чоловіка: дружина Віталія Козловського заступилася за коханого перед Іриною Фаріон

Віталій Козловський продемонстрував свою готовність захищати країну, попри скептицизм і недовіру багатьох людей. Однак, зневіра щодо його справжніх намірів не вщухає і досі.

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?