Володимир Остапчук 2 роки не бачився зі своїми дітьми: як виглядають нащадки та чи познайомив їх із Катею

Володимир Остапчук тричі одружувався, але дітей має лише від першого шлюбу. Чи часто зірковий татусь бачиться зі своєю донькою 11-річною Еммою та 6-річним сином Еваном?

Нещодавно донька Володимира Остапчука відзначила 11-річчя. На жаль, привітати Емму особисто в батька не було жодної можливості. Шоумен нині перебуває в Україні, а його перша дружина з нащадками мешкає у Канаді.

Чи бачиться Володимир Остапчук зі своїми дітьми

Попервах родина збиралася емігрувати за океан у повному складі. Та знайомство з Христиною Горняк зірвало всі плани. Тож Олена Войченко з Еммою та Еваном виїхали до Канади, а Володимир залишився грати друге весілля.

Чи бачиться Володимир Остапчук зі своїми дітьми

Востаннє Остапчук відвідував родину, коли старшій доньці було 9 років. Подейкують, що саме поїздка до Канади, вбила клин між Володею та Христею. Дружина так образилася, що поїхала сама на відпочинок до Європи. А згодом стало відомо про розлучення пари.

Чи бачиться Володимир Остапчук зі своїми дітьми

Третя дружина знаменитого чоловіка Катерина з його дітьми взагалі не знайома. Та й не бачить особливого сенсу зустрічатися з ними. Тим паче є привід сплигнути – чимала відстань.

З Оленою Остапчук довго сварився привселюдно, обмінюючись страшними звинуваченнями. Володимир скаржився, що ексдружина не дозволяє йому спілкуватися з нащадками не лише очно, але й телефонувати.

Чи бачиться Володимир Остапчук зі своїми дітьми

Нині, напевно, відносини між колишніми вирівнялися. Бо, перебуваючи у справах у Канаді, чоловік мав можливість провести час із сином та донечкою. Войченко вже не скаржиться, що Остапчук – безвідповідальний батько. Сподіватимемося, що ведучого рано чи пізно запросять на концерти до Канади, й він зможе знову міцно обійняти своїх дітлахів.

Популярне

Схожі статті

Зі сторони щаслива пара, а насправді – аб’юзивні стосунки: Оля Полякова пригадала нездорові ревнощі обранця

Зірки шоу-бізнесу часто стають об'єктом уваги не лише завдяки своїм талантам, але й через особисті історії з їхнього життя. Так, приклад Олі Полякової нагадує всім про важливість самоповаги.

Буряковий квас: автентичний рецепт 100 річної давнини знайшла в бабусиній шухляді. Ось як харчувались предки

Сьогодні ми все більше звертаємося до рецептів минулих століть, прагнучи відчути автентичний смак страв, які готували наші предки. Один з таких рецептів — буряковий квас.

Оля Фреймут показала підрослу старшу дочку Злату, яка емігрувала у США: стала вишуканою красунею та схудла

Оля Фреймут, відома українська телеведуча, поділилася з шанувальниками зворушливим сімейним моментом. У своєму Instagram вона опублікувала фото зі старшою дочкою Златою, яка переїхала до США.