Дожили до правнуків: онуки порадували 86-річну Аду Роговцеву та 79-річного Юрія Рибчинського нащадками

Аді Роговцевій та Юрію Рибчинському пощастило стати прабабусею та прадідусем. 86-річна акторка та 79-річний поет дочекалися довгоочікуваного поповнення від своїх онуків.

Юрій Рибчинський

За 55 років спільного життя хітмейкер зі своєю дружиною Олександрою нажили тільки одного-єдиного сина. Натомість Євген обдарував батьків аж чотирма онуками. Найстаршому з них уже 35 років.

Юрій Рибчинський з сином Євгеном та правнуком Левом

Микита не став припускатися батькових помилок. Євген Рибчинський уперше одружився в 19 років. Цей шлюб виявився доволі нетривалим. Щоб не розлучатися, як батько, первісток спочатку здобув професію – монтує програми Дмитра Комарова про подорожі. Потім знайшов дівчину. Коли вони вирішили зводити власний будинок та завели собаку, стало зрозуміло – невдовзі буде весілля.

Молодята талановитого родича не підвели. У серпні 2023 року народили Левка. Коли у хлоп’ятка з’явилося 3 перші зубчики, Юрій Євгенович зауважив – справжній українець із тризубом. Нині зубів у правнука поета значно більше.

Ада Роговцева

Акторка вже прабабуся зі стажем, адже набула такого статусу ще у 2018 році. Першого правнука Аді Миколаївні подарував онук Олексій Степанков-Ткаченко. Тож відтоді народну артистку стали називати ПраАдою.

Ада Роговцева з чоловіком та дітьми: онук Катрусі став правнуком акторки

Подібний подарунок молодята зробили видатній родичці на 81-річчя. Назвали малюка Костянтином на честь знаменитого прадідуся Костянтина Степанкова. На жаль, чоловік Роговцевої не дожив до цього щасливого дня. Його забрала онкологія 2004 року.

У 2012-му пішов з життя ще один Костянтин Степанков – син Ади Миколаївни. Він теж помер від раку. Акторка дуже важко перенесла подібні втрати. Довгий час не знімалася, а зайнялася написанням книги про свого благовірного.

Маленький Кость є онуком Катерини Степанкової, доньки Ади Миколаївни, яка працює режисеркою, а також є нащадком іншого кінематографічного роду – режисера Юрія Ткача.

Популярне

Схожі статті

Встала на захист коханого чоловіка: дружина Віталія Козловського заступилася за коханого перед Іриною Фаріон

Віталій Козловський продемонстрував свою готовність захищати країну, попри скептицизм і недовіру багатьох людей. Однак, зневіра щодо його справжніх намірів не вщухає і досі.

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?

Огірки по-фінськи у банках на зиму без стерилізації — заготівля варта медалі: закручую по 40 банок щоліта

Літо – ідеальний час для приготування різноманітних заготівель, які будуть радувати вас протягом усього року. Огірки по-фінськи – це чудовий спосіб зберегти свіжі овочі без необхідності стерилізації.