Як виглядають молоді пенсіонери: Віталій Борисюк, Олег Скрипка, Ігор Кондратюк перетнули 60-річний рубіж

Вони ще гарні, молоді душею й сповнені бажання активно діяти, але паспортні дані невловимо нагадують – знамениті чоловіки перемістилися у когорту пенсіонерів.

Віталій Борисюк

Пенсійного віку чоловік Ольги Сумської досяг торік у липні. Який розмір пенсії йому призначила держава, заслужений артист поки не розповідав. Натомість має намір жити довго й щасливо, адже його прапрадід Григор Перший помер аж у 116 років.

Віталій Борисюк, Олег Скрипка, Ігор Кондратюк досягли пенсійного віку

Порох у порохівницях ще присутній. Нещодавно перебуваючи в Одесі, подружжя навідалося на пляж і влаштувало фотосесію. Сумська з гордістю продемонструвала світлини благовірного з голим торсом, назвавши його мачо та симпатягою.

Олег Скрипка

До когорти пенсіонерів лідер гурту “ВВ” доєднався 24 травня. Та сидіти на печі в очікуванні листоноші з пенсійною виплатою музикант не збирається. Влаштував справжнє феєричне шоу в цей день – концерт в одному з клубів.

Віталій Борисюк, Олег Скрипка, Ігор Кондратюк досягли пенсійного віку

А взагалі відзначав ювілей в родинному колі. З дружиною Наталією та всіма чотирма дітьми сходили в ресторан, де родичі заспівали імениннику “Многая літа”. Старший син новоспеченого пенсіонера вже навчається у виші, а молодший навіть у такий урочистий день не захотів зізнатися татку, куди вирішив поступати після школи.

Ігор Кондратюк

З 14 березня 2022 року вже не треба відвідувати ТЦК й відомому продюсеру. Повірити у це пану Ігорю було дуже складно. Дружина підштовхує чоловіка-пенсіонера, щоб заробляв гроші, а він поки що не може усвідомити, як це робити.

Віталій Борисюк, Олег Скрипка, Ігор Кондратюк досягли пенсійного віку

Відтоді як родина перебралася з Києва до Львова Кондратюк не оформлював допомоги для переселенців, а живе коштом старих заощаджень. А от репарацію від рф за зруйнований будинок таки збирається отримати колись у майбутньому.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.