Наталія Могилевська показала свою спальню: велике ліжко для них з чоловіком і маленьке для 4-річної донечки

Наталія Могилевська показала власну спальню у заміському будинку. Кімнату співачка ділить не лише з коханим Валентином, але й з 4-річною названою донькою Софійкою, бо дитина часто просинається вночі.

Наталія Могилевська стала мамою двох дівчаток на початку повномасштабного вторгнення. Оскільки маленька Софійка та її старша сестра зазнали чимало горя й ледь вижили, то довелося дуже довго повертати дівчаток у дитинство.

Відтоді минуло 2 роки, а найменшенька донечка артистки ще й досі вночі часто прокидається та плаче. Тому має потребу, щоб люблячі дорослі були поряд, потримали за ручку та заспокоїли ніжними словами.

Наталія Могилевська показала власну спальню

От Наталія й вирішила обновити меблі у власній спальні, придбавши не просто дитяче ліжко, а цілий комплекс. Коли Софійка не спить, то може лазити по вмонтованій над ліжком драбинці чи підтягуватися на кільцях.

Дівчинка в таких умовах виросте справжньою акробаткою. Допоки дитина випробовує нове ліжко на міцність, можемо оглянути, як виглядає святая святих – спальня Могилевської.

Наталія Могилевська показала власну спальню

Блакитні стіни у кімнаті оздоблені вузькими білими панелями, що формують смужки. Стеля – з вагонки. На великому вікні відсутній тюль. Є лише білі штори з легкого матеріалу.

У Наталії не дуже широке двоспальне біле ліжко. Для Софійки знаменитість обрала теж меблі білого кольору. Це справжнісінький рай для дитини, де можна не лише відпочивати, але й бавитися досхочу.

Наталія Могилевська показала власну спальню

Раніше в поле зору широкого загалу потрапляв фасад будинку, в якому нині мешкає родина Наталії. Там теж усе зроблено в біло-блакитних тонах. На терасі – зручний диван для відпочинку.

Присутні лежаки для засмаги й великі парасольки, що захищають від сонця. Особливими розмірами будівля та подвір’я не вражають, але все тут зроблено з дотриманням екологічних норм.

Тож зірка, яка орендувала оселю, аби перебути тут пандемію корони, залишилася за цією адресою надовго. А тепер мешкає разом із двома доньками та коханим, обличчя якого й досі не спромоглася показати фанам.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.