Блекаут для всіх: Маша Єфросиніна в прикрасах за тисячі доларів показала, що вдома сидіть при одній свічі

Ситуація з Машею Єфросиніною підкреслює складність становища публічних осіб під час кризових ситуацій. Як бачимо, їхні дії та вибори піддаються особливій увазі та критиці.

Маша Єфросиніна, відома українська телеведуча та блогерка, періодично опиняється в центрі уваги. Нещодавно вона публічно висловила своє незадоволення стосовно того, що деякі зірки продовжують отримувати дорогі подарунки, такі як автомобілі, під час війни в Україні. Проте сама Єфросиніна опинилася під прицілом критиків за власні розкоші.

Блекаут у дорогоцінностях

Свіжий допис в Інстаграмі Маші Єфросиніної, де вона з’явилася в дорогих прикрасах і розповідала, як переживає блекаут при одній свічі, викликав хвилю коментарів. З одного боку, Єфросиніна намагалася показати підтримку своїм підписникам та співгромадянам, які потерпають від відсутності електроенергії. З іншого боку, користувачі мережі зауважили, що демонстрація коштовностей на фоні розмов про труднощі виглядає недоречно.

Критика спрямована на те, що Маша Єфросиніна, дорікаючи іншим знаменитостям за отримання дорогих подарунків під час війни, сама позує у дорогих прикрасах. Це викликає питання про подвійні стандарти та розрив між словами та діями.

Маша Єфросиніна в прикрасах за тисячі доларів

Чи є правомірним осудження Єфросиніної за її коштовності під час війни – питання, яке залишається відкритим для дискусій.

Реакція підписників

Хоча Маша Єфросиніна приховала частину негативних коментарів, багато позитивних відгуків залишилися. Підписники, які підтримують Машу, висловлювали свої компліменти щодо її стилю та мужності говорити про труднощі під час блекаутів. Вони підкреслювали, що публічні особи також мають право на розкіш і не повинні піддаватися осуду за свої особисті вибори.

Популярне

Схожі статті

Беру 1 кг слив та плитку шоколаду: такої смачної закрутки на зиму раніше ніколи не робила – ідеальний джем

Якщо набрид сливовий джем і не хочеться його робити, додайте у сливи трішки шоколаду. І солодощі заграють новими смаковими якостями. Від такого варення не відмовиться ніхто.

Утікають столи, випадають зуби, спадають черевики, палають сценарії: звичайні будні в студії на каналі 1+1

Ведучі прямих ефірів телеканалу 1+1 можуть пригадати чимало казусів, які траплялися перед телекамерами. Та завжди вдається якось вирулити й удати, що все так і було заплановано.

“Зима буде довгою, але вечеря напоготові”: закриваю в банках рис з овочами і подаю потім до столу. Смакота!

Роблячи заготівлі на зиму, не забудьте закрутити й кашу з овочами. Такий наїдок можна взяти з собою в подорож чи на роботу або й вдома поласувати, коли немає часу на стояння біля плити.