Марічка Падалко з 1+1 зізналася, на що йде заради збереження стосунків з чоловіком: “Я вам серйозно кажу”

Телеведуча з 1+1 Марічка Падалко розповіла подробиці про зміни подружнього життя із Єгором Соболєвим, який добровільно пішов захищати країну.

Марічка Падалко, журналістка та ведуча телеканалу 1+1, в офіційному шлюбі з журналістом та громадсько-політичним діячем Єгором Соболєвим вже 13 років, але до весілля вони вже мали двох спільних дітей – Михайла та Марію. У 2021 році її чоловік добровільно став захисником України, пройшовши військові збори, де здобув спеціальність “Стрілець”. Попри це, Соболєв є багатодітним батьком.

Зараз чоловік захищає країну, тому стосунки між подружжям лише на відстані. Марічка розповіла у своєму інтерв’ю для телеканалу СТБ, що коханий дуже змінився після участі у бойових діях, він почав реагувати на прості та незрозумілі людям з тилу моменти:

“Якісь реакції, які людям в тилу не так зрозумілі”.

Зараз Соболєв захищає країну, тому стосунки між подружжям лише на відстані
Зараз Соболєв захищає країну, тому стосунки між подружжям лише на відстані

Але через стосунки на відстані пристрасть у подружжя лише посилилась зі слів Марічки:

“Над емоційними (стосунками) ми працюємо”.

Проте, коли повертається чоловік з передової, жінці у перші дні важко переналаштуватись та звикнути, що він знову поруч, більше не потрібно бути сильною і самостійною, та нарешті можна розслабитись.

Сім’я знаменитості має невелику двокімнатну квартиру у Києві, тому щоб побути лише удвох вони з чоловіком мають їхати кудись з дому:

“Я вам серйозно говорю. Нам іноді доводиться сідати в машину, вибачте, і кудись їхати. Коли діти вдома – це взагалі не варіант”.

Марічка розповідала, що місцем, де вони б могли побути разом з Єгором могла бути дача, якби там не було все чутно.

“У нас дерев’яна дача, дерев’яне ліжко, там ти навіть перевертаєшся – вже звук, не кажучи про все інше. Це нереально”, – розповідає Падалко.

Ще у своєму інтерв’ю Марічка розказала, що мала певне бажання зробити пластику зони декольте, бо народила три дитини поспіль.

Сім'я Падолко має невелику двокімнатну квартиру у Києві
Сім’я Падалко має невелику двокімнатну квартиру у Києві

Популярне

Схожі статті

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?

Огірки по-фінськи у банках на зиму без стерилізації — заготівля варта медалі: закручую по 40 банок щоліта

Літо – ідеальний час для приготування різноманітних заготівель, які будуть радувати вас протягом усього року. Огірки по-фінськи – це чудовий спосіб зберегти свіжі овочі без необхідності стерилізації.

Вони всі померли від зупинки серця: Ніна Матвієнко, Скрябін, Руслана Писанка, Ганна Сумська – їх пам’ятають

Найвідоміші артисти України залишили неоціненний слід у творчій спадщині країни. Чому їх не стало та які подробиці відомі про цю подію, яка залишається у пам'яті прихильників.