Джамала вперше показала фото маленького сина, який народився наприкінці травня: як назвали хлопчика

Джамала вперше показала фото свого маленького сина ближче. Зірка активно публікувала фото із животиком в очікуванні сина, проте зараз до кожної фотографії ставиться із обережністю.

За день до пологів Джамала встигла взяти участь у церемонії нагородження музичної премії YUNA-2024, де отримала нагороду “Найкращий альбом” за платівку Qirim. А вже 24 травня в неї народився третій син, якому дали ім’я Алім-Сеїт Бекір. На першому фото після пологів артистка додала підпис:

“24.05.2024. Alim Seit-Bekir Oğlu Süleymanov.

Мій третій маленький принц!

Я для тебе буду

Тінню у спекотний день,

В холод стану домом,

Я тебе зігрію сонцем,

Світлим променем, вогнем

Люблю

Sevem”.

Співачка приховує обличчя малюка та майже не показувала його у соцмережах, ми бачили лише фото маленьких ручок або ніжок дитинки. Але в останні дні все більш з’являється нових фото із маленьким Алімом в інстаграмі співачки. Вона поступово починає знайомити свою аудиторію із маленьким сином.

Останнє фото, яким поділилась Джамала – як новонароджений малюк ймовірно спить у матусі на руках, загорнутий у хустинку. Співачка також додала підпис: “Дякую” з відміткою лікарів, що брали участь у пологах.

Джамала на виписці з новонародженим сином Алімом
Джамала на виписці з новонародженим сином Алімом

Джамала у шлюбі із Сеїт-Бекір Сулеймановим, за п’ять років вони народили третього сина. Перша дитинка з’явилась на цей світ у 2018 році 27 березня, первістка звати Емір-Рахман. Друга дитина у подружжя народилась під час епідемії коронавірусу 19 червня 2020 року, якого назвали Селім-Гірай. Їм зараз виконалось вже 5 та 3 роки.

На фото з виписки з пологового будинку подружжя бачимо присутніх обох синів співачки, які символічно були однаково вдягнені на знайомстві зі своїм молодшим братом Алімом. На відео із привітанням співачка ледь втримує свої найщиріщі емоції, намагається не плакати, а чоловік та маленькі діти не втримують емоції та радіють поповненню у сім’ї.

Популярне

Схожі статті

Беру 1 кг слив та плитку шоколаду: такої смачної закрутки на зиму раніше ніколи не робила – ідеальний джем

Якщо набрид сливовий джем і не хочеться його робити, додайте у сливи трішки шоколаду. І солодощі заграють новими смаковими якостями. Від такого варення не відмовиться ніхто.

Утікають столи, випадають зуби, спадають черевики, палають сценарії: звичайні будні в студії на каналі 1+1

Ведучі прямих ефірів телеканалу 1+1 можуть пригадати чимало казусів, які траплялися перед телекамерами. Та завжди вдається якось вирулити й удати, що все так і було заплановано.

“Зима буде довгою, але вечеря напоготові”: закриваю в банках рис з овочами і подаю потім до столу. Смакота!

Роблячи заготівлі на зиму, не забудьте закрутити й кашу з овочами. Такий наїдок можна взяти з собою в подорож чи на роботу або й вдома поласувати, коли немає часу на стояння біля плити.