Слава Камінська зовсім не Слава, та й колір волосся у “неангелки” інший: як виглядала співачка й кого кохала

Якщо подивитися архівні світлини Слави Камінської, у чорнявій юнці важко впізнати нинішню співачку. До того ж ім'я і прізвище в артистки були зовсім іншими.

Коли народилася, Славу Камінську всі називали Оля Кузнєцова. Дівчинка була брюнеткою і мала пухкенькі щічки. Нині зі старим ім’ям співачку нічого не пов’язує. Колишня підопічна Юрія Нікітіна показала скрін паспорта з новим ім’ям і попросила:

“Олькати лише не треба”.

Слава-Оля, яка у липні відзначить 40-річний ювілей, народилася в Одесі. Мабуть, саме звідти у Камінської трішки дивний гумор, яким вона водночас приваблює і відлякує підписників свого Інстаграму.

Як Слава Камінська виглядала в юності

Коли Слава брала участь у гурті “НеАнгели” в дуеті з Вікою, існували підозри, що замість дівчат співають чоловіки, оскільки учасниці дуету мали доволі низькі голоси. Продюсер Юрій Нікітін виправдовувався, мовляв, самі записують партитури, хоча й не так швидко, як цього б хотілося.

Як Слава Камінська виглядала в юності

Нещодавно Слава виклала в мережу співи своєї доньки. Лаура дуже чистенько й потужно виконала композицію. Матуся відзначила, що музичний талант 8-річній доньці передався від мами-самоучки. Хоча в біографії артистки написано, що вокалом вона займалася з дитинства, ще й має диплом викладачки з вокалу від Поплавського.

Як Слава Камінська виглядала в юності

Побачити Славу замолоду можна в реаліті-шоу “Острів спокус”. Ще у 2005 році дівчина разом з однокурсником Андрієм Скориним взяли участь у зніманнях. Потім разом перекочували до проєкту “Народний артист”.

Та заміж у 2012 році тоді ще Оля Кузнєцова вийшла за іншого. Обрала собі до пари бізнесмена Євгена. Прожили молодята разом всього лише рік та розлучилися. За 2 роки Слава побралася з пластичним хірургом Едгаром Камінським, народивши з інтервалом в один рік сина Леонарда та доньку Лауру. Цей шлюб протримався 5 років.

Популярне

Схожі статті

Я не повірила, що можна приготувати картопляну запіканку з беконом за хвилини: шикарний лайфхак із каструлею

Картопляна запіканка з беконом за хвилини — це ідеальний варіант для швидкої та смачної вечері або обіду. Використовуючи цей простий лайфхак, ви можете значно скоротити час приготування.

Встала на захист коханого чоловіка: дружина Віталія Козловського заступилася за коханого перед Іриною Фаріон

Віталій Козловський продемонстрував свою готовність захищати країну, попри скептицизм і недовіру багатьох людей. Однак, зневіра щодо його справжніх намірів не вщухає і досі.

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?