Хто Арабелла, а хто Мірабелла: як виглядають доньки Камалії і Захура, які хочуть бути схожими на маму

Доньки відомого подружжя Захура і Камалії вже дорослі, мати показала нові фото з доньками, які зараз проживають далеко від неї у Великій Британії

Мохаммад Захур – британсько-український підприємець, пакистанського походження, видавець Kyiv Post та співзасновник музичної премії YUNA. У 2003 році одружився з українською співачкою Наталією (Камалія).  Через десять років подружнього життя у них народились двійнята, обидві доньки. Їм дали імена Мірабелла та Арабелла.

Як відомо, подружжя розлучилось ті більше не разом. Батько зараз проживає разом із дітьми у Великій Британії, а мати залишилась в Україні. Нещодавно Камалія приїздила до Британії та розчулила глядачів новими фото з десятирічними двійнятами, яких неможливо відрізнити один від одного.

Двійнята проживають у Лондоні та бачать маму вкрай рідко. Іноді вона їде до Британії, іноді вони приїжджають до матусі в Україну.

Останній раз, коли мати була поруч із доньками, вона опублікувала зворушливі фото у своїх соцмережах, показала як вони відпочивають разом. Камалія приїхала всього на тиждень заради доньок, аби  провести з ними час.

“Наш затишний вечір з моїми принцесами напередодні мого відʼїзду до України. Це був, як завжди, прекрасний тиждень у рідному колі. Знов буду дуже сумувати за вами!” – написала у соцмережах Камалія.

Як виглядають доньки Камалії і Захура
Як виглядають доньки Камалії і Захура Арабелла та Мірабелла

Дівчатка проживають у Лондоні з батьком через війну на Батьківщині, Захур та Камалія вирішили, що це кращий варіант для них. Проте двійнята дуже сумують за домом та чекають повернення до мами в Україну. В Британії дівчатка ходять до однієї з найпрестижніших шкіл.

У 2023 році Камалія здивувала аудиторію приголомшеною новиною, що після 20 років подружнього життя з Мохаммадом Захуром вони розлучаються. Причиною розриву шлюбу стало те, що Камалія закохалась в іншого та саме вона виступила ініціатором у завершенні цієї історії. Проте вони залишились у теплих стосунках та мають дружні відносини. Після розриву шлюбу продовжують спілкуватись.

Популярне

Схожі статті

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.

Схожа на батька: донька луганського коміка Кошового показала фото – як виглядає дитина зірки “Квартал 95”

Донька легендарного актора Кварталу 95 показала свіжі фото та свою схожість з батьком – Євген Кошовий та Варвара на одне обличчя, як дві краплі води.