Тіна Кароль висадила троянди й підготувала місце для реєстрації шлюбу: коли чекати на зіркове весілля

Час від часу Тіна Кароль радує нас фоторепортажами зі свого чималого обійстя. На цей раз зірка приголомшила фанів, адже організувала в саду місце для освідчення.

У червні садок Тіни Кароль буяє трояндовим квітом. Прогулюючись поміж цих ошатних кущиків із червоними трояндами, артистка раптом побачила куточок, в якому було б ідеально освідчитися в коханні. Зірка не стрималася й вигукнула:

“Що це накоїли рози, ай-ай-ай, краса яка!”

Зірка записала коротеньке відео, назвавши зону з трояндовою аркою “місцем для освідчення”. Дивний куточок неподалік 3-поверхового маєтку Тіни й справді вражає своєю красою.

Тіна Кароль облаштувала трояндовий куточок для весілля

Коло посеред галявини вистелене дрібними камінчиками. По центру виставлений столик та стільчики для відпочинку. З обох боків – арки, по яких в’ються трояндові кущі й рясно дарують червоні квіточки.

Пелюстки осипалися й утворили цілий живий килим. Тож і справді у цьому місці хочеться марити лише коханням і читати любовну лірику. Та чому мова йде лише про освідчення? Це ідеальна місцина навіть для весільної церемонії!

Тіна Кароль облаштувала трояндовий куточок для весілля: торік троянди теж квітнули нівроку

Така трояндова альтанка ладна прикрасити будь-яке свято. А весілля у такому місці запам’ятається надовго. Тож Тіні залишилося запросити кандидата на руку й серце й дочекатися від нього пропозиції.

Відтоді як не стало законного чоловіка співачки Євгена Огіра, поряд із Кароль ми не бачили нікого. Звісно, ходять різні чутки. Тіні приписують численні романи з музикантами та хореографами.

Та до весільної церемонії з жодним із них справи поки що не дійшли. Тепер же все має змінитися. На обійсті господині є ідеальне місце для того, щоб давати одне одному обітниці. Тож чекаємо врешті приємних новин.

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.